Wyniki konkursu „Moja pora”

I tym razem nie zawiedliście! Na pytanie o Waszą ulubioną porę na odbiór paczki z Paczkomatu, nadeszło tyle odpowiedzi, że Jury wyłaniało zwyciężców przez... dwie doby. Jedni z Was się rozpisywali, inni stawiali na prosty komunikat. Ostatecznie wybraliśmy 11 odpowiedzi, które urzekły nas nie tyle wskazaną przez Was porą, co właśnie "życiowym" uzasadnieniem.
Wyniki konkursu „Moja pora”

Tym sposobem kody rabatowe o wartości 100 zł na zakupy w sklepie X-kom.pl otrzymują: 

Michał 

najbardziej lubię odbierać przesyłki w godzinach szczytu, kiedy wszyscy widzą jakie duże paczki targam:D

Obyś targał jak największe. Tylko uważaj na kręgosłup!

Andrzej

Paczki odbieram zawsze późnym wieczorem w sobotę. Mam pretekst, żeby wyrwać sie z domu i iść z kolegami na piwo :)

Na wszelki wypadek nie mów żonie/dziewczynie, że nagradzamy Cię za tę odpowiedź.

Weronika

Lubię odbierać przesyłki kiedy jestem sama w mieszkaniu! Nie zdradzi mnie żaden kurier ani listonosz.... Szybciutko, po kryjomu, w dogodnym momencie odbieram paczkę. Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał... i nie krzyczy na mnie, że znowu wydaje na coś pieniądze :D

Każdemu należy się odrobina przyjemności. Nikt nie musi wiedzieć.

Agnieszka

Po paczuchę nie chodzę wieczorową porą, bo się boję, że mi ją bandyci zabiorą. Natomiast w grudniu paczki nie odbiorę już po południu. Najchętniej zabieram ją o świcie słońca, wtedy moja radość ze spotkania z nią nie ma końca. Już od samego rana humor mi dopisuje i wiem, że nic mi go nie zepsuje. Właśnie dlatego bracie, w innym czasie nie zobaczysz mnie przy Paczkomacie.

Te uniki niepotrzebne, choć zrozumieć da się - pewnie.

Agata

Zawsze po pracy. Przejazdem obok stanowiska z pyszną kawą. Dziękuję, że i tam macie swój Paczkomat. Kawa i najszybsza przesyłka świata to coś co do mnie pasuje :) 

To nam uświadomiło, że z kawą w ręku przesyłek jeszcze nie odbieraliśmy. A przecież można!

Piotr

W porze treningow biegania. Przyjemnie sie biega, gdy ma sie jeszcze jakis dodatkowy cel, np. odebranie paczki. Pozdrawiam:) 

Biegaczom zawsze należy przybić piątkę :-)

Joanna

Gdy już się paczki spodziewam, z psem do Paczkomatu sobie podbiegam. Choć przesyłka z dowolną godziną odbioru na nas czeka, pies o wieczorne wyjście po nią na mnie szczeka! Z Paczkomatów przesyłki wieczorami odbierać lubimy, ponieważ wygodnie to ze stylem życia godzimy! 

Czyli beneficjentów wizyty pod Paczkomatem bywa więcej! 

Paweł

Skoro świt. Odpalam motocykl i przy wschodzącym słońcu sunę do najbliższego paczkomatu (25km). Dla tych chwil nie zamawiam dostaw do domu, wolę sam pojechać.

Tak daleko do Paczkomatu? Dobrze, że rozszerzamy naszą sieć. 

Anna

Lubię rano...gdy deszcz pada, biegnę szybko po sąsiada, samochodem mnie ratuje, kiedy TEGO potrzebuję... Lubię nawet przed południem, gdy się robi trochę nudniej, wnet kierowca autobusu da mi radość podczas kursu... A w południe mogę sama, o ile nie zrobi tego za mnie mama... Po południu, po obiedzie czasem mnie ochota najdzie, wtedy z pieskiem na spacerze, wiem gdzie stoi i GO znajdę. Nawet wieczorowa pora sprawia, że też jestem skora, więc o każdej porze dnia, PACZKOMATY lubię ja!

Brawurowo to sklecone, niech więc będzie nagrodzone. 

Patrycja

Poczta zawsze budzi z rana. Kurier nie da w nocy spać. Jak nie dotrą, ola boga, do oddziału trzeba gnać. A paczkomat zawsze w porę, czy to nocą, czy za dnia. Zawsze gotów wydać paczkę, kiedy wolną chwilę mam. Szkoła, praca czy impreza nie przeszkodzą w odbiorze bo paczka cierpliwie czeka na mnie i wita mnie miły głos.

Cóż to za kurier nie daje w nocy spać? Nie pytamy :-)

I wreszczcie zdobywca tabletu Lenovo IdeaTab A3500L

Andy 

Wieczór jest porą najbardziej adekwatną w/mnie ,gdyż kiedyś zapomniałem zabrac komórki a zapisałem sobie kod na karteczce .Było tak ciemno, że musiąaem odpalić światła w aucie aby odczytac kod z karki. Dodało to takiej nuty tajemniczości odbiorowi tej paki w której była jakaś prozaiczna część zamienna (nie pomnę). Czułem sie jak Indiana Jones po ciemku wykradający skarb Inków z PACZKOMATU!

Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z Wami mailowo.