Wyniki konkursu „Wygrywaj z Paczkomatami”

Godziny obrad, niekończące się negocjacje, a w krytycznych chwilach - kłótnie i rękoczyny. Można powiedzieć, że tak wyglądały obrady jury podczas wyłaniania dwójki zwycięzców (choć z kłótnie i rękoczyny dodaliśmy tylko dla zbudowania napięcia - tak naprawdę przy wyborze było głównie sporo śmiechu).
Wyniki konkursu „Wygrywaj z Paczkomatami”

Wasza kreatywność zabiła nam ćwieka. Kryterium musiało być więc proste - jeśli podczas czytania odpowiedzi cały skład jury parsknął śmiechem, to... mieliśmy zwycięzcę.

Tym samym tablet Lenovo IdeaTab A3500L wędruje do...

Natalii, która na pytanie "otwieram Paczkomat, a tam..." odpowiedziała: biedronki urządzają techno-party

Samsung Galaxy S5 mini SM-G800F wędruje zaś do... 

Magdaleny, która napisała to, czego nikt się nie spodziewał. Na to samo pytanie odparła: Hiszpańska Inkwizycja z moją wczoraj zamówioną paczką. Nikt nie spodziewał się Hiszpańskiej Inkwizycji - ja nie spodziewałam się paczki tak szybko :D

Zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami drogą mailową.

Tymczasem przypominamy, że trwa kolejny konkurs, w którym zgarnąć można smartfon Samsung i tablet Lenovo. Gramy dalej!

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!