Wyniki konkursu „Zaklęcie”

Wiedzieliśmy, że na Waszą kreatywność można liczyć, ale ilość i jakość zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Po burzliwych naradach, spośród tysięcy zgłoszeń wybraliśmy w końcu dwójkę zwycięzców konkursu.
Wyniki konkursu „Zaklęcie”

Jury trudziło się niezmiernie i musiało być czujne, aby zwrócić uwagę na wszystkie detale decydujące o tym, czy zaklęcie spełnia wymogi swego gatunku. Były zgłoszenia rymowane i nie, były hasła zabawne i zupełnie poważne, były zaklęcia w języku polskim i... po łacinie. Ostatecznie wybraliśmy dwa, co do których zapanowała pełna zgoda.

Tablet Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 SM-T520 16GB wędruje do Dominiki, która wyczarowała niedługie, pogodne zaklęcie o urokliwych rymach i o niespotykanej elegancji: 

Kosmetyki, trzy zegary, czary mary, czary mary, dwie lokówki, prostownica, garnek, kubki i spódnica, wąż gumowy, krawat tacie, osiem spinek, moje gacie – się otwieraj Paczkomacie! 

Smartfon Samsung Galaxy S5 mini SM-G800F bez wątpienia należy się zaś Marii, która wpadła na pomysł brawurowego sylabizowania, przez co nadała zaklęciu fantastycznej dynamiki! 

Mata paka, moja paka, to nie poczta, nie ma draka, nie ma baba, nie ma zmora, czeka paka, w jama ona, ja ma fona, esemesa, ja ma mejla miast adresa, poda koda w paczkomata, klik, pik, pyk, on da ta paka, tak to mi to inpost cito! 

Zwyciężczyniom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami za pośrednictwem adresów mailowych podanych w zgłoszeniu. Niektóre z haseł tak nam przypadły do gustu, że część z Was może spodziewać się z naszej strony nagrody pocieszenia :-)

walentynkowa loteria InPost InLove

Zakochany InPost!

Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!