Wyślij paczkę już za 9,99 zł! Ruszyła nowa promocja na szybkienadania.pl
Nowości

Wyślij paczkę już za 9,99 zł! Ruszyła nowa promocja na szybkienadania.pl

3 Września 2020

Wpis archiwalny

Teraz lekka paczka w nowej lekkiej cenie!

Widzimy, że lubicie Szybkie Nadania! Jesteśmy przekonani, że polubicie je nawet bardziej – od teraz możecie wysyłać swoje paczki jeszcze taniej, bo za 9,99 zł do Paczkomatu! Specjalna promocja dotyczy małych przesyłek o gabarycie A (8 x 38 x 64 cm) i wadze do 5 kg. Z promocji może skorzystać każdy, kto w miejscu na kod rabatowy wpisze hasło lekkapaczka i wybierze najmniejszy rozmiar przesyłki.​​​​​​​

Wszystkie nowe usługi wdrażamy z myślą o Was – chcemy, by wasze codzienne zakupy i sprzedaże w Internecie były możliwie jak najwygodniejsze. Śledzimy Wasze potrzeby na bieżąco, a to pozwala nam rozwijać i udoskonalać nasze usługi.  

Promocja Lekka paczka w lekkiej cenie pozwala na nadanie przesyłek paczkomatowych i kurierskich o rozmiarze 8 x 38 x 64 cm i wadze do 5 kg w znacznie niższej cenie. Dzięki promocji możesz wysłać paczkę paczkomatową od 9,99 zł, a kurierską już od 12,49 zł!

Jak skorzystać z promocji i wysłać paczkę po niższej cenie?

  1. Po pierwsze sprawdź, czy paczka ma odpowiedni rozmiar i wagę do 5 kg.
  2. Następnie wejdź na stronę szybkienadania.pl.
  3. Wybierz rozmiar „Mała paczka” podczas wypełniania formularza.
  4. Zaznacz ptaszek w miejscu „Mam kod rabatowy” i wpisz hasło lekkapaczka

Kod promocyjny obniża cenę wyłącznie dla gabarytu A o maksymalnej wadze do 5 kg, zarówno dla paczek paczkomatowych, jak i kurierskich. 

 

Równocześnie informujemy, że wraz ze startem promocji, obniżyliśmy ceny nadań dla wszystkich gabarytów paczek wysyłanych na adres. Nowe ceny przy wysyłkach z Paczkomatu do Domu dla gabarytu A to 15,49 zł, dla gabarytu B 16,49 zł, a dla gabarytu C – 19,99 zł. 

Promocja potrwa od 18 sierpnia do 31 października 2020.

Chcesz dostawać informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych?

Zapisz się do newslettera InPost, aby nic Cię nie ominęło!​​​​​​​