Wysyłanie z Paczkomatu jest proste!
Porady

Wysyłanie z Paczkomatu jest proste!

4 Czerwca 2020

Cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach? Nadawanie przesyłek jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Z usługą Szybkie Nadania możesz wysłać paczki szybko, wygodnie i w dowolnym Paczkomacie. Co więcej, zrobisz to 24/7 i bez zakładania konta oraz logowania. Zobacz, jakie to proste!

Samo wysyłanie paczek można zamknąć w 4 prostych krokach. Wystarczy, że wejdziesz na stronę inpost.pl/SzybkieNadania/, a następnie:

  1. Spakujesz swoją paczkę - Do wyboru masz skrytki w trzech rozmiarach. Wybierz tę, która najbardziej odpowiada rozmiarowi Twojej przesyłki.
  2. Podasz dane dostawy - Wybierz sposób dostawy, a następnie uzupełnij wymagane pola dla nadawcy i odbiorcy.
  3. Opłacisz, wydrukujesz i nakleisz etykietę na paczkę - Wybierz wygodny sposób płatności. Po opłaceniu możesz już pobrać i wydrukować swoją etykietę, gdzie Ci wygodnie.
  4. Nadasz w Paczkomacie - Udaj się do wybranego Paczkomatu. W Paczkomacie wybierz opcję „Mam już paczkę ze specjalną etykietą”, zeskanuj kod kreskowy i włóż paczkę do skrytki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie również krótką animację, która w przystępny sposób obrazuje wygodę wysyłania paczek przy pomocy Szybkich Nadań. Zapraszamy do obejrzenia!