Z Allegro InPost wystawienie oferty jest niższe o 50%!

W listopadzie Allegro i InPost zawarły porozumienie o strategicznej współpracy w ramach dostaw produktów zamawianych online. Jest to prawdziwa rewolucja w e-commerce, która zmienia Polski rynek sklepów internetowych zarówno od strony sprzedających jak i konsumentów. Dzisiaj ruszyła akcja promocyjna zorganizowana przez Grupę Allegro Sp. z o.o., dzięki której jako sprzedający możecie sporo zaoszczędzić.
Z Allegro InPost wystawienie oferty jest niższe o 50%!

Od 2 do 8 grudnia otrzymacie 50% zniżki na wystawienie oferty, w której udostępnicie formę dostawy Allegro Paczkomaty InPost lub Allegro Polecone InPost. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej formy dostawy wejdźcie na naszą stronę. Ważne jest, że każdy Sprzedający na Allegro może wybrać tą opcję bez zbędnych formalności i dodatkowych opłat.

Promocja, którą Wam przedstawiamy, przeznaczona jest dla zarejestrowanych Użytkowników Allegro.pl z pełną aktywacją konta i dotyczy wszystkich kategorii oprócz ogłoszeniowych, czyli: Nieruchomości, Wakacje, Usługi, Samochody, Maszyny rolnicze, Motocykle, Inne pojazdy i łodzie, Przyczepy, naczepy, Wózki widłowe, Maszyny budowlane, Zwierzęta żywe.

Pamiętajcie, że zniżka nie dotyczy:

  • opcji promowania,

  • wystawiania na 14 dni,

  • oraz płatnych opcji dodatkowych.

Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie akcji. Nie zwlekajcie i jak najszybciej wystawcie oferty za 50% z Allegro InPost!

inpost na szczycie

InPost na szczycie

Niezmiernie miło nam poinformować, że InPost jest głównym sponsorem Magdaleny Gorzkowskiej, która już jutro 7 kwietnia wyrusza na Mount Everest. Razem z nią na najwyższy szczyt na Ziemi wyrusza także Paczucha :)