Za nami losowanie nagrody głównej w loterii InPost Dobrze się składa!
Nowości

Za nami losowanie nagrody głównej w loterii InPost Dobrze się składa!

13 Stycznia 2021

Za nami już ostatnie, najbardziej wyczekiwane losowanie w loterii InPost Dobrze się składa. Tym razem poznaliśmy laureata nagrody głównej, czyli szczęśliwca, który zasiądzie za kierownicą elektrycznego Peugeota e-208 GT. W ostatnim losowaniu rozdaliśmy również skuter elektryczny, a także unikatowe, lubiane przez Was zestawy klocków Paczkomat. Wyniki losowania znajdziecie tutaj.​​​​​​​

Wiemy, że warto odbierać z Paczkomatu jak najszybciej, ale musimy przyznać, że nawet nas zaskoczyła tak duża popularność loterii – zarejestrowaliśmy ponad 2 mln zgłoszeń! Chcielibyśmy podziękować naszym partnerom (Peugeot, Hop.City, Legimi) za owocną współpracę przy organizacji zabawy, a Wam – za wszystkie zgłoszone przesyłki na stronie akcji.

Od początku loterii rozlosowaliśmy aż 3000 zestawów klocków Paczkomat (strasznie się cieszymy, że przypadły Wam do gustu!), a także 3 skutery elektryczne Hop.City. Dodatkowo, każde zgłoszenie otrzymało nagrodę gwarantowaną, czyli kod na darmowy ebook od Legimi.

Pomimo tego, że loteria już się zakończyła, to zamierzamy w dalszym ciągu Was przekonywać, że każdy szybki odbiór paczki z Paczkomatu naprawdę ma znaczenie – dzięki temu, że nie zwlekacie z odbiorem, z Paczkomatów może skorzystać jeszcze więcej osób.

Dziękujemy za wasze zaangażowanie!