Za nami losowanie nagrody głównej w wielkiej loterii InPost „Krótka piłka”!
Nowości

Za nami losowanie nagrody głównej w wielkiej loterii InPost „Krótka piłka”!

12 Stycznia 2023

Wpis archiwalny

Mamy to! Za nami najbardziej wyczekiwane losowanie w wielkiej loterii InPost „Krótka piłka”. Poznaliśmy laureata nagrody głównej, czyli szczęściarza, który już wkrótce otrzyma kluczyki do elektrycznego Forda Mustanga MACH-E!

Dziękujemy Wam za ogromną ilość zgłoszeń w tegorocznej edycji loterii i wspólną świetną zabawę! 

Udział w loterii to prawdziwa „krótka piłka”  – wystarczyło odebrać paczkę do 2 godzin z apką InPost Mobile, kliknąć w banner promocyjny w aplikacji, odebrać zdrapkę i od razu sprawdzić, czy kryje się pod nią nagroda. Każda zarejestrowana paczka brała udział w losowaniu nagrody głównej, czyli elektrycznego Mustanga MACH-E.

Nagranie z losowania samochodu możecie obejrzeć TUTAJGratulujemy! 

 

W loterii rozlosowaliśmy tysiące nagród natychmiastowych, czyli:

  • 3000 limitowanych zestawów klocków Paczkomat® biało-czerwonych,
  • 50 hulajnóg elektrycznych MOTUS,
  • 30 rowerów elektrycznych MOTUS,
  • 500 słuchawek bluetooth LENOVO.

W loterii wylosowaliśmy również nagrody specjalne, czyli wyjazdy do Kataru w czasie Mundialu. Nagroda obejmowała przeloty, zakwaterowanie, wyżywienie oraz pełen pakiet atrakcji na miejscu.

W naszej loterii nie było przegranych  – rozdaliśmy także miliony nagród gwarantowanych! Każdy uczestnik loterii mógł liczyć na:

  • miesięczny dostęp do CANAL+ online z pakietem Seriale i Filmy oraz kupon 15 zł na zakupy w Shopee.

Bardzo dziękujemy naszym partnerom – Ford, MOTUS, Canal+ oraz Shopee – za wspaniałą współpracę przy organizacji loterii.

Warto szybko odbierać swoje przesyłki! Dziękujemy za wspólną zabawę i Wasze zaangażowanie! ❤️ Już niedługo kolejne atrakcje, m.in. konkurs ze wspaniałymi nagrodami, które na pewno ucieszą każdego fana piłki nożnej. Stay tuned!

Dziękujemy Wam za udział w zabawie i szybki odbiór przesyłek. Dzięki temu z maszyn InPost może skorzystać jeszcze więcej osób! 😊

 

Chcesz dostawać informacje o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych?

Zapisz się do newslettera InPost, aby nic Cię nie ominęło!