Zakochany InPost!
Dla biznesu

Zakochany InPost!

18 Stycznia 2019

Walentynkowa loteria InPost InLove dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę.

Czy jest coś, w czym zakochani są najlepsi? Tak! W dawaniu sobie prezentów.

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, warto zatem pomyśleć o upominku dla ukochanej osoby. Zamów dla niej wyjątkową niespodziankę z odbiorem w Paczkomacie lub przez kuriera InPost, a przy okazji zgarnij prezent dla siebie! Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie inpostinlove.pl i... wygrywasz, bo w loterii InPost InLove wygrywa każdy.

Kochamy rozpieszczać naszych klientów, dlatego w tym roku przygotowaliśmy walentynkową loterię, w której każdy ma szansę na wygraną. Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych: 

  • bony o wartości 500 zł w aplikacji x-kom na zakup komputerów, dronów czy smartfonów;
  • bilety do kina na romantyczny seans;
  • coś co umili Wam wieczór, czyli audiobooki z Audioteka.com lub 30-dniowy dostęp do aplikacji Lecton.pl;
  • 10 bonów o wartości 2500 zł na wycieczki marzeń od LIDL Podróże.

A na koniec… coś specjalnego! Nagrodą główną, którą wylosujemy spośród wszystkich zarejestrowanych uczestników będzie kultowy Fiat 500 w najbardziej walentynkowym kolorze romantycznej czerwieni.

Każdy ma szansę na wygraną tego kultowego samochodu i spełnienie marzeń. Losowanie głównej nagrody odbędzie się 15 lutego. Loteria trwa od 18.01.2019 do 14.02.2019 roku.

Dodatkowo, w czasie trwania akcji, każdy uczestnik może liczyć na darmową dostawę zakupów ze sklepów al.to i x-kom. Szczegóły pod adresem: inpostinlove.pl