Zamawiaj i odbieraj zakupy spożywcze z Lodówkomatu – wygodnie i 24/7
Nowości

Zamawiaj i odbieraj zakupy spożywcze z Lodówkomatu – wygodnie i 24/7

21 Stycznia 2021

Lodówkomaty to kolejna, innowacyjna usługa w portfolio InPost. Jeszcze nie wszyscy zadowoleni użytkownicy Paczkomatów wiedzą, że podobna maszyna, z tym, że z funkcją chłodzenia umożliwia zamawianie i odbieranie zakupów spożywczych. Wygodnie i 24/7.

Grono Partnerów, którzy zaczęli umożliwiać swoim Klientom dostawę do Lodówkomatów stale rośnie. Już teraz z dostawą do maszyny chłodzącej zamówimy produkty spożywcze, warzywa i owoce, ciasta oraz kwiaty. Maszyny są tak przygotowane do działania, że mogą przechowywać nawet produkty mrożone. Osoby, które więc zdecydują się na wybór dostawy do Lodówkomatu mogą być spokojne, że ich zakupy będą miały zapewnione odpowiednie warunki przechowywania, a co za tym idzie, zachowają swoje właściwości i jakość.

Sieć Lodówkomatów InPost cały czasu sukcesywnie się rozrasta. Obecnie ze swoimi maszynami chłodzącymi jesteśmy obecni w Warszawie i w Krakowie. Pierwsze Lodówkomaty wkrótce staną również na terenie Wrocławia.

Testowałeś już to rozwiązanie? Zamów zakupy spożywcze online i sprawdź dostawę do Lodówkomatu i przekonaj się jakie to proste
i wygodne!

 

Znajdź najbliższy Lodówkomat

Zrób zakupy u naszych Partnerów