Zapłać BLIKIEM w Paczkomacie

Mamy dla Was świetną wiadomość! Od teraz za swoją przesyłkę "pobraniową" możecie zapłacić BLIKIEM bezpośrednio w Paczkomacie! Nowa metoda płatności jest już dostępna w większości maszyn w całej Polsce.
Zapłać Blikiem w Paczkomacie

Według raportu zrealizowanego przez Gemius, „E-commerce w Polsce w 2017 roku”, Paczkomaty InPost są drugą, po przesyłkach kurierskich, najbardziej popularną formą dostaw zakupów w internecie. Sieć dynamicznie rośnie – w tej chwili na rynku znajduje się ponad 4800 Paczkomatów. Mając na uwadze wciąż rosnące zainteresowanie usługami InPost, do akceptowanych w Paczkomatach metod płatności, właśnie dołącza BLIK.

Funkcjonalność dostępna jest w większości Paczkomatów w całej Polsce.
Sprawdź listę maszyn, w których zapłacisz BLIKIEM >>

Jak płacić BLIKIEM w Paczkomacie?

Robiąc zakupy w sklepie internetowym wybierz opcję „płatność za pobraniem w Paczkomacie”. Przy Paczkomacie proces odbioru paczki rozpoczyna się jak zawsze – od podania na ekranie swojego numeru telefonu, a następnie kodu otrzymanego SMS-em lub mailem. Później przechodzisz do panelu płatności. Wpisz na nim kod BLIK, wygenerowany w aplikacji bankowej na swoim smartfonie, i potwierdza go numerem PIN w aplikacji. Po zakończeniu płatności skrytka otworzy się, a Ty możesz cieszyć się swoją paczuchą.

Operacja jest bardzo prosta, a do jej wykonania potrzebujesz jedynie smartfona. Zobacz, jakie to proste:

Jak zapłacić BLIKIEM w Paczkomacie_Infografika