Zbliżają się święta, pora na Weekendowe Nadania!
Dla biznesu

Zbliżają się święta, pora na Weekendowe Nadania!

22 Października 2020

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej gorący sprzedażowo okres w ciągu roku, a Klienci już zaczynają dokonywać zarówno zakupów przedświątecznych jak i poszukiwać prezentów pod choinkę. Dla e-sklepów oznacza to konieczność obsłużenia znacznie większej liczby przesyłek. Chcąc wyjść naprzeciw rosnącym wolumenom paczek uruchamiamy Weekendowe Nadania.

Jeśli opisana powyżej sytuacja dotyczy również Twojego biznesu nie czekaj i skorzystaj z możliwości nadania przesyłek również w sobotę i niedzielę.

Usługa odbiorów obowiązuje od 7 listopada do 20 grudnia 2020 r. i jest skierowana do wszystkich sprzedających, którzy posiadają konto w Managerze Paczek lub WebTruckerze.

Sprawdź jak nadać przesyłkę w weekend!

Aby skorzystać z tej możliwości, należy zalogować się za pomocą właściwego systemu (Managera Paczek lub WebTruckera), przejść na stronę z formularzem odbioru paczek, a następnie wypełnić odpowiednie dane i wysłać zlecenie. Formularz dostępny będzie od 6 listopada do 19 grudnia.

Aby Kurier odebrał paczki w sobotę lub niedzielę, formularz należy wypełnić do soboty do godziny 13.00. Odbiory będą realizowane w soboty w godzinach 8:00-12:00 i 12:00-16:00 oraz w niedziele w godzinach 8:00-13:00.

Liczymy, że możliwość nadawania paczek również w weekendy sprawi, że okres przedświąteczny w Twoim e-sklepie mimo wielu zamówień przebiegnie w spokojnej atmosferze. Robimy wszystko, aby jak co roku zapewnić Ci stałą, kompleksową i profesjonalną usługę logistyczną.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do dyspozycji pod adresem weekendowenadania@inpost.pl.

Będziemy odpowiadać na zapytania:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • w soboty w godz. 10:00-15:00
  • w niedziele w godz. 10:00-13:00

Zespół InPost