Zdobyliśmy szczyt! Paczkomat stanął na Dachu Świata

Wielkie gratulacje dla Magdy Gorzkowskiej, której 17 maja udało się zdobyć Mount Everest. Razem z Magdą na szczyt dotarł również nasz Paczkomat!
Paczkomat InPost na szczycie Mount Everest

Ekspedycja Magdy Gorzkowskiej i Paczuchy na Dach Świata zakończona pełnym sukcesem. Na szczycie Mount Everestu stoi już miniaturowy Paczkomat!

Powoli kończy się wielka himalajska przygoda Magdaleny Gorzkowskiej pod szyldem InPost. Po blisko 2 miesiącach morderczej wyprawy, mimo wielu przeciwności, ekipie udało się zaatakować szczyt góry. Magda dotarła na 8848 metr Mount Everestu 17 maja ok. godz. 10:00. Zwieńczeniem ogromnego sukcesu całej wyprawy było symboliczne zainstalowanie na Dachu Świata miniaturowego Paczkomatu. Teraz czekamy na bezpieczny powrót do domu wszystkich członków ekspedycji!

Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy być częścią tak wyjątkowego przedsięwzięcia. Bardzo Wam dziękujemy, że byliście z nami i kibicowaliście Magdzie od samego początku wyprawy. Zdobycie Dachu Świata jest naszym wspólnym sukcesem i udowadnia, że mając marzenia i odpowiednie wsparcie można sięgać po najwyższe (dosłownie) cele!