Zegar tyka! Ostatni tydzień wielkiej loterii InPost!

Zegar tyka! Ostatni tydzień wielkiej loterii InPost!

15 Grudnia 2021

Wielka loteria InPost niedługo się skończy! Nie zwlekaj – zamawiaj świąteczne prezenty do Paczkomatu, odbieraj je w ciągu 2 godzin i graj o tysiące atrakcyjnych nagród!

Sprawa jest prosta jak ubieranie choinki! Wszystko, co musisz zrobić to odebrać paczkę z Paczkomatu do 2 godzin i wejść na loteriainpost.pl

Zrób miejsce w Paczkomacie na inne świąteczne przesyłki, a przy okazji wygrywaj wspaniałe nagrody. Zegar tyka – gra o nagrody natychmiastowe trwa tylko do 24 grudnia, ale pamiętaj, że wszystkie przesyłki odebrane w ciągu 2 godzin (do 24 grudnia włącznie) możesz zgłaszać na www.loteriainpost.pl jeszcze do 31 grudnia i tym samym wciąż walczyć o wspaniałą nagrodę główną, czyli o elektryczny samochód Nissan LEAF. Brzmi jak odpowiedni prezent na dobre wejście w 2022 rok, prawda? 😉 Losowanie nagrody głównej już 11 stycznia. 

 

 

Nie trzymamy Cię w niepewności – od razu po zarejestrowaniu paczki dowiesz się, czy wygrałaś/-eś jedną z nagród natychmiastowych. 
A gra jest warta świeczki! Do zgarnięcia hulajnogi elektryczne, smartbandy i rowerki treningowe od Morele.net, konsole PlayStation 5 oraz gry planszowe Kingdomino od G2A, a także nasze kolekcjonerskie klocki Sortownia InPost!

Pamiętaj, że w loterii możesz zgłosić dowolną liczbę paczek. Dodatkowo – odbierając paczkę w sobotę lub niedzielę otrzymasz dwa dodatkowe losy w grze o główną nagrodę, a zaznaczając zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych przy wypełnianiu formularza zyskujesz jeden dodatkowy los w losowaniu finałowym. 

Regulamin oraz szczegóły loterii można znaleźć na stronie loteriainpost.pl.  

Pokaż, że jesteś szybki w te klocki!