Zgarnij 2 bilety na mecz reprezentacji na Stadionie PGE Narodowym!


21 lutego 2025
Marzec to czas piłkarskich emocji! Tym razem Polacy zmierzą się na Stadionie PGE Narodowym z Litwą i Maltą. 24 lutego wejdź do apki InPost Mobile, wymień InCoiny i wspieraj naszych z trybun! ⚽
Litwa i Malta – dwie drużyny, dwa różne style gry. Cel dla reprezentacji Polski? Zwycięskie mecze na drodze na przyszłoroczne Mistrzostwa!
Jako sponsor strategiczny reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, przygotowaliśmy dla Ciebie coś ekstra! Wymień InCoiny na 2 imienne bilety na mecz Polska-Litwa lub Polska-Malta. Poczuj piłkarską magię i kibicuj naszym na Stadionie PGE Narodowym już 21 lub 24 marca.
Nie zwlekaj, bo nagroda jest jednorazowa, a liczba nagród ograniczona!
Jak odebrać Nagrodę?
- 24 lutego 2025 r. wejdź do Nagród w apce InPost Mobile. Kliknij „wybieram”, aby otrzymać swój unikatowy kod, niezbędny do odbioru biletu. Nie podawaj go nikomu!
- Wypełnij formularz danych osobowych. Uzupełnij go starannie – wpisz kod i dane osób, które pojawią się na stadionie.
- Odeślij wypełniony formularz najpóźniej do niedzieli, 2 marca.
- Oczekuj na wiadomość email z gotowymi biletami w formie elektronicznej. Bilety na mecz Polska-Litwa wyślemy najpóźniej do 19 marca, a Polska-Malta do 21 marca 2025 r.
I już! Gotowe! Widzimy się na meczu... Tylko którym? ⚽
Ważne informacje:
Nie czekaj z wypełnieniem formularza do ostatniej chwili! Jeśli nie odeślesz go na czas, Twoje InCoiny wrócą do puli.
Jeśli mail z formularzem do Ciebie nie dotarł, najpierw sprawdź SPAM, a potem napisz do nas: [email protected].
Nie przegap innych wyjątkowych okazji – zbieraj InCoiny i sprawdzaj regularnie zakładkę „Nagrody” w apce InPost Mobile.

