Zmiany w zarządzie InPost S.A.

W dniu 27 września 2016 roku Rada Nadzorcza InPost delegowała na stanowisko prezesa zarządu spółki Pana Rafała Brzoskę i jednocześnie powierzyła Panu Sebastianowi Aniołowi stanowisko wiceprezesa InPost S.A.

 

Zmiany w zarządzie InPost są zgodne ze strategią spółki i mają na celu lepsze koordynowanie działań w ramach Grupy Kapitałowej Integer oraz przyspieszenie rozwoju InPost w kluczowy dla firmy sektorze e-commerce.

"Intensywnie przygotowujemy spółkę do kluczowego IV kwartału, który w tej chwili jest dla nas jak i dla całej branży najważniejszym wyzwaniem. Będzie to nas rekordowy kwartał, który tylko w samych wolumenach kurierskich będzie dwukrotnie większy od IV kwartału ubiegłego roku " - powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost - "Zamierzamy także wzmocnić dialog z akcjonariuszami oraz instytucjami finansowymi".

Rada Nadzorcza odwołała także z zarządu Pana Krystiana Szostaka, który będzie sprawował nadzór nad działaniami prawnymi całej grupy. Koncentracja na tym obszarze jest istotna w kontekście czekających grupę planowanych działań prawnych związanych z sytuacją na rynku usług pocztowych, a zwłaszcza nielegalnymi działaniami naszej konkurencji.

Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.