Znamy zwyciężczynię loterii Rajd po Nagrody!

Znamy zwyciężczynię loterii Rajd po Nagrody!

6 Marca 2020

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest wygrać samochód? Wie o tym Pani Angelika, która odebrała już kluczyki do fantastycznego Fiata 500x z loterii Rajd po Nagrody. Z tego, co się dowiedzieliśmy… to podobno uczucie nie do zapomnienia! Zwyciężczyni odpowiedziała nam na kilka pytań na gorąco po wygranej. 

W cieszącej się olbrzymim powodzeniem loterii InPost uczestnicy mogli zdobyć, poza główną wygraną, mnóstwo wartościowych nagród, w tym m.in: hulajnogi elektryczne Xiaomi Mijia, rowery miejskie czy skuter Vespa. Wszystkich laureatów możecie sprawdzić tutaj.

Zaraz po wręczeniu kluczyków do samochodu, zadaliśmy Pani Angelice kilka pytań. Jesteście ciekawi, jak grać, żeby wygrać? :)

Czy biorąc udział w loterii, wierzyła Pani w główną wygraną?

Szczerze mówiąc nie brałam pod uwagę, że zdobędę główną nagrodę. Tak naprawdę spodziewałam się kodów na darmową wysyłkę. W ciągu całej loterii udało mi się wygrać kilka audiobooków, których jeszcze nie odsłuchałam. Po cichu liczyłam na rower. 

Co Pani zrobi z wygraną? Czy ma Pani prawo jazdy, a jeśli nie, to czy zamierza je Pani zrobić?

Na ten moment zatrzymam nagrodę dla siebie. Jeszcze nie posiadam prawa jazdy, ale dzięki tej okoliczności zacznę kurs od marca. Miałam to zrobić zaraz po maturze, ale zwlekałam – teraz nie mam już wyjścia!

Od jakiego czasu korzysta Pani z Paczkomatów InPost?

Korzystam od ok. 2-3 lat. Tylko 3 paczki odebrałam do 2 godzin. Paczkomat mam koło siebie. Skorzystałam również z bonu do GO-Sport. 

Skąd dowiedziała się Pani o loterii Rajd po nagrody?

Głównie z Internetu, ze strony inpost.pl – na górze strony zobaczyłam baner, który przekierował mnie na stronę loterii. 

Czy to Pani pierwsza tak duża wygrana w loterii?

Tak. Można powiedzieć, że to największa wygrana. I świetny prezent na 26 urodziny! :)

Pani Angelice jeszcze raz gratulujemy niezwykłej wygranej i życzymy wielu wspaniałych kilometrów za kierownicą Fiata 500x.