Wysyłaj lokalnie z gwarancją
dostawy do 5 godzin

od 18,48 zł

Zapytaj o ofertę

Czas dostawy do 5 godzin
Waga do 30 kilogramów
Rozmiary max. suma wymiarów 220 cm

Przesyłka tego samego dnia

Korzystając z usługi Kurier Lokalny, masz pewność doręczenia paczki tego samego dnia! Możesz wybrać opcję Standard, w której gwarantujemy doręczenie paczki do 5 godzin, Express – przesyłka dotrze do Twojego odbiorcy do 2 godzin oraz Super Express, w której czas dostarczenia limitowany jest tylko przez odległość pomiędzy nadawcą a odbiorcą. Usługa jest dostępna w miastach: Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław oraz w miejscowościach w odległości do 30 km od tych granic.

Dopasowana do potrzeb e-commerce

Jeśli rozwijasz e-commerce i zależy Ci na szybkości dostaw, to idealna opcja dla Ciebie! Usługę realizujemy w systemie „od drzwi do drzwi”, co oznacza, że nie musisz martwić się o formę nadania paczek. Twoja przesyłka powinna ważyć do 30 kg i mieć standardowe wymiary. Do rąk Twoich odbiorców trafi jeszcze tego samego dnia, a Ty zyskasz przewagę nad konkurencją w szybkości dostaw!

Doręczamy nawet w sobotę

Standardowo usługa Kuriera Lokalnego obejmuje dni robocze od poniedziałku do piątku. Możesz jednak zdecydować się na dodatkową opcję dostawy, obejmująca doręczenie przesyłek w sobotę. Tę usługę realizujemy tylko jeśli nadasz swoją przesyłkę w piątek do miast z oddziałami sieci kurierskiej InPost.

Możliwość zwrotu dokumentów

Dodatkowo, realizując wysyłkę poprzez Kuriera Lokalnego, możesz zdecydować się na opcję zwrotu dokumentów. Ten wariant obejmuje zwrot potwierdzonych (pieczątką i/lub podpisem) dokumentów dołączonych do przesyłki w terminie do 5 dni roboczych, licząc od następnego dnia po doręczeniu paczki.

Dodatkowe ubezpieczenie

Jeśli chcesz, możesz zdecydować się również na dodatkowe ubezpieczenie. Taką opcję oferujemy dla usług w serwisie krajowym i jest ona realizowana dla przesyłek kurierskich, zawierających przedmioty wartościowe, o maksymalnej wartości do 20 000 zł brutto. Opłata za usługę ubezpieczenia uzależniona jest od zadeklarowanej przez Ciebie wartości przesyłki, wskazanej na liście przewozowym.

Wysyłaj także za pobraniem

Zmaksymalizuj komfort zakupów w swoim e-sklepie i udostępnij klientom dodatkową możliwość wysyłki za pobraniem. Usługa obejmuje doręczenie przesyłki i pobranie od odbiorcy gotówki w wysokości wskazanej na liście przewozowym. Maksymalny termin zwrotu pobrań wynosi do 5 dni roboczych od następnego dnia po doręczeniu przesyłki.