Kurier Standard

Wszystkie sposoby wysyłki

Wysyłaj z gwarancją
dostarczenia na adres Klienta

od 21,09 zł

Zapytaj o ofertę

Czas dostawy95% paczek dociera w 1 dzień
Wagado 50 kilogramów
Rozmiarymax. suma wymiarów 220 cm
(najdłuższy bok do 120 cm)

Najlepszy serwis kurierski w Polsce

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą kurierską 2019 według Polskiego Instytutu Badań Jakości, co potwierdza wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Twoi Klienci mogą cieszyć się szybką dostawą, a także korzystać z wielu unikalnych opcji dodatkowych.

Dynamiczne przekierowania

W przypadku, gdy nie uda nam się skutecznie doręczyć przesyłki do Twojego klienta, podejmujemy kolejną próbę doręczenia w dniu następnym lub, za zgodą odbiorcy, przekażemy ją do najbliższego Punktu Obsługi Paczek. Twój Klient może również skorzystać z bezpłatnej opcji dynamicznego przekierowania paczki do Paczkomatu, Punktu Obsługi Paczek lub do sąsiada.

Doręczamy nawet w sobotę

Standardowo usługa Kurier Standard obejmuje dni robocze od poniedziałku do piątku. Możesz jednak zdecydować się na dodatkową opcję dostawy, obejmującą doręczenie przesyłek w sobotę. Tę usługę realizujemy tylko jeśli nadasz swoją przesyłkę w piątek do miast z oddziałami sieci kurierskiej InPost.

Ciągły odbiór przesyłek

Odbieramy przesyłki od klientów instytucjonalnych przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, do godziny 17:00. Działamy sprawnie i dynamicznie - paczki dostarczamy do drzwi odbiorcy najczęściej już następnego dnia!

Dostarczamy na konkretną godzinę

W trosce o satysfakcję Twoich klientów możesz skorzystać z usługi Doręczenia 10/12/17. Doręczymy Twoje przesyłki w dni robocze do określonej przez Ciebie godziny. Sprawdź ofertę tutaj.

Wysyłaj także za pobraniem

Zmaksymalizuj komfort zakupów w swoim e-sklepie i udostępnij klientom dodatkową możliwość wysyłki za pobraniem. Usługa obejmuje doręczenie przesyłki i pobranie od odbiorcy gotówki w wysokości wskazanej na liście przewozowym. Maksymalny termin zwrotu pobrań wynosi do 5 dni roboczych od następnego dnia po doręczeniu przesyłki.