Allegro Kurier24 InPost

1090
do30KG
DARMOWE ZWROTY
  • Specjalna cena przesyłki dla sprzedawców Allegro
  • Nadanie paczki u kuriera lub w Punkcie Obsługi Paczek InPost
  • Przesyłka za pobraniem w cenie ubezpieczenie do kwoty 5 000 zł
Allegro Kurier24 InPost
  • Cena dostawy przesyłki poleconej do rąk własnych nie może być wyższa niż 10,90 zł netto, natomiast może być tańsza lub darmowa (o tym decyduje sprzedający).
  • Wymiary przesyłki: suma boków max. 160 cm (maksymalne wymiary boku 80 cm), waga od 10 kg do 30 kg.
  • Wybierając opcję dostawy Allegro Kurier24 InPost Klient zawsze ma prawo do bezpłatnej przesyłki zwrotnej, jeśli zdecyduje się odstąpić od umowy lub będzie chciał wymienić zakupiony produkt.
  • Przesyłka standardowo dotrze na adres Klienta w przeciągu 1 dnia roboczego od nadania (w dni robocze).

Zapytaj o ofertę Allegro Kurier24 Skontaktuj się z nami

Nadawanie przesyłek Allegro Kurier24

kurier inpost

Nadanie u kuriera InPost

Etykiety nadawcze generujesz w Managerze Paczek, następnie zamawiasz doręczyciela i generujesz potwierdzenie nadania. Przejdź do Managera Paczek
magazyn firmy kurierskiej

Nadanie w oddziale InPost

Przygotuj paczki i odwiedź najbliższy oddział InPost. Nadanie paczek w ten sposób jest całkowicie bezpłatne. Znajdź oddział InPost
punkt obsługi paczek

Nadanie w Punkcie Obsługi Klienta

Przygotuj paczki i odwiedź najbliższy Punkt Obsługi Klienta InPost. Nadanie paczek w ten sposób jest całkowicie bezpłatne. Znajdź Punkt Obsługi Klienta

Poznaj korzyści

Tania wysyłka i szybka dostawa

Specjalna cena usług kurierskich dla sprzedawców Allegro. Przesyłka standardowo dotrze na adres Klienta w przeciągu 1 dnia roboczego od nadania.

Pełna kontrola nad statusami przesyłek

Zawsze masz pełną kontrolę nad przebiegiem każdego etapu dostarczania przesyłki do Klienta. Dzięki temu masz pewność, że przesyłki dochodzą na czas!

Odbiór przesyłek z Twojej siedziby

Nie tracisz czasu na dojazd do punktu nadawczego. Nasz kurier przyjedzie do Ciebie po paczki. Odbiór jest bezpłatny, jeśli wysyłasz paczki o wartości wyższej niż kwota określona w cenniku.

Przesyłki pobraniowe

Swoim klientom możesz zaoferować przesyłkę pobraniową Allegro Kurier24 InPost. W cenie usługi dostajesz ubezpieczenie przesyłki do kwoty 5 000 zł.

Bezpłatne zwroty

Wybierając dostawę przez Allegro Kurier24 InPost, kupujący będzie mógł skorzystać z opcji darmowego zwrotu (pod warunkiem, że w danych konta Allegro masz wpisany polski adres).

Śledzenie przesyłki

Kupujący w każdej chwili może sprawdzić, gdzie jest jego paczka z zakupami z Allegro. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na stronie InPost lub wysłać wiadomość na Facebooku.