Harmonogram specjalny usługi Paczka w Weekend w dniach 24-27 września

Uprzejmie informujemy, że z powodu konieczności przeprowadzenia niezbędnych prac serwisowych w systemach informatycznych InPost, w okresie 24 września – 27 września usługa InPost Paczka w Weekend będzie realizowana według specjalnego harmonogramu:

  • 24 września (czwartek) – możliwość generowania etykiet w systemach informatycznych InPost od godziny 20:00;
  • 25 września (piątek) – możliwość generowania przesyłek i nadawania przesyłek (do godziny 13:00 dla Klientów bez stałych odbiorów; wg indywidualnych ustaleń dla Klientów ze stałymi odbiorami);
  • 26 września (sobota) – realizacja doręczeń przesyłek nadanych w piątek, brak odbiorów przesyłek od Klientów (w tym także z Paczkomatów i Punktów Obsługi Paczek);
  • 27 września (niedziela) przesyłki nie będą doręczane

Obsługa odbiorów paczek w piątek 25 września:

  • Klientów, którzy nie korzystają z systemu stałych odbiorów prosimy o nadawanie przesyłek (przekazanie do Paczkomatu, nadanie w Punkcie Obsługi Paczek lub złożenie zlecenia na odbiór przez kuriera) do godziny 13:00. Przesyłki nadane po tej godzinie zostaną doręczone po weekendzie 26-27 września.
  • Klientom, którzy korzystają z systemu stałych odbiorów systemy informatyczne InPost umożliwią generowanie etykiet z usługą Paczka w Weekend do godziny 17:00 w piątek. Godzina odbioru pozostaje bez zmian, wg indywidualnych ustaleń.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Pozdrawiamy

Zespół InPost