Reklama z InPost

InPost dotrzyma Ci kroku! By umożliwić naszym klientom biznesowym dotarcie do szerokich grup odbiorców, udostępniliśmy ofertę reklamową na Paczkomatach, która szybko doceniona została przez domy mediowe i klientów z obszaru FMCG, bankowości, telekomunikacji, motoryzacji i wielu innych. Reklama z InPost to gwarancja dużych zasięgów, skutecznego dotarcia i atrakcyjnych cen realizacji.

Outdoor z InPost: oklejanie Paczkomatów

Reklama, która pracuje całą dobę. Tak jak nasze Paczkomaty. Nośniki zlokalizowane w ponad 5000 miejsc publicznych, zapewniają stałe dotarcie do wybranych grup odbiorców w całej Polsce. Dowolność lokalizacji, ekspozycji oraz realizacja od druku po demontaż, stanowią atrakcyjne uzupełnienie kampanii reklamowych.

Zaplanuj kampanię na Paczkomatach!

Display z InPost: reklamy na ekranach Paczkomatów

Krótka chwila wystarczy, by zostać zauważonym. Reklama displayowa na ekranach ponad 2700 Paczkomatów w całej Polsce, zapewnia dotarcie nawet do 4 mln odbiorców miesięcznie. To doskonała alternatywa dla popularnych kampanii na bankomatach. Strzał w dziesiątkę w dotarciu do klientów e-commerce!

Reklamuj się na ekranach Paczkomatów!

Sampling z InPost: reklamy w skrytkach Paczkomatów

Mały, wielki prezent. Darmowe próbki są pierwszym krokiem do zbudowania relacji handlowej z klientem. Udostępniamy ponad 500 tys. skrytek w całej Polsce, pozwalających na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Planujesz sampling produktów lub dystrybucję katalogów czy ulotek? Działaj z InPostem!

Dotrzyj do tysięcy potencjalnych klientów!

Reklama w Managerze Paczek?

Kilka milionów osób w jednym miejscu - tylu użytkowników strony internetowej InPost jest w zasięgu Twojej ręki. Wielu z nich nadaje swoje paczki w Managerze Paczek: aplikacji do generowania listów przewozowych, posiadającej średnio ponad 6 milionów odsłon miesięcznie. Daj się znaleźć w sieci!

Docieraj do tysięcy nadawców paczek!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.