Nowy wymiar reklamy dla Twojej firmy

Zyskaj zasięg i skuteczne dotarcie
do nowych grup odbiorców!

InPost dotrzyma Ci kroku!

Docieraj do szerokich grup odbiorców z reklamą na automatach Paczkomat lub poprzez realizację
wyjątkowej akcji samplingowej w skrytkach maszyn. Sprawdź naszą ofertę reklamową
– zagwarantujemy Ci nie tylko duże zasięgi, ale również skuteczne dotarcie i atrakcyjne ceny realizacji.

Outdoor z InPost: okleimy Paczkomat Twoją reklamą

Poznaj reklamę, która pracuje 24/7 – zupełnie tak, jak nasze automaty Paczkomat. Nośniki zlokalizowane są w ponad 201 000 miejsc publicznych i zapewnią Ci stałe dotarcie do wybranych grup odbiorców w całej Polsce.


Display z InPost: wyświetlimy Twoją reklamę na ekranach automat Paczkomat

Reklama displayowa na ekranach automat Paczkomat zapewni Ci dotarcie nawet do 4 milionów odbiorców miesięcznie! Twoje reklamy na monitorach mogą wyświetlać się w formie statycznej lub wideo. To strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz dotrzeć do klientów e-commerce!


Sampling z InPost: zamieścimy Twoje próbki w skrytkach automatów Paczkomat

Darmowe próbki pomogą Ci zbudować relację handlową z klientem. Docieraj szybko ze swoimi samplami lub materiałami reklamowymi do atrakcyjnej grupy odbiorców. Sampling to idealne rozwiązanie, jeśli planujesz akcje sprzedażowe, promocyjne i cross-sell.


Reklama w Managerze Paczek: docieraj do setek tysięcy odbiorców

Przenieś swoją reklamę na wyższy poziom i docieraj do setek tysięcy osób, nadających swoje paczki w Managerze Paczek – aplikacji do generowania listów przewozowych.


Banery reklamowe

Skorzystaj z potencjału reklamy banerowej na stronie inpost.pl i docieraj nawet do 3 mln użytkowników miesięcznie. Zwiększ rozpoznawalność swojej marki online dzięki banerom, zamieszczonym w strategicznych miejscach na naszej stronie.


Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania!

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-727), przy ul. Pana Tadeusza 4.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.