Otwórz PaczkoPunkt

Zarabiaj na przesyłkach w swoim lokalu usługowym

Wprowadź nową usługę,

która zwiększy atrakcyjność Twojego punktu wśród klientów

Zyskaj więcej klientów,

którzy nadając lub odbierając paczkę, skorzystają z Twojej oferty

Zwiększ przychody

przy niezmienionych kosztach stałych


Dla kogo jest ta oferta?

Zgłoś się do nas, jeśli prowadzisz lokal handlowy lub usługowy czynny od poniedziałku do piątku minimum do godziny 18:00, przez 8 godzin nieprzerwanie.

Czym jest PaczkoPunkt?

InPost to nie tylko innowacyjny Paczkomat - kompleksowo realizujemy również usługi kurierskie. PaczkoPunkt to miejsce, gdzie klient bez umowy może nadać wcześniej przygotowaną i opłaconą przesyłkę lub ją odebrać.

Jakie są warunki współpracy?

Z naszymi kontrahentami prowadzącymi punkty rozliczamy się w prosty i przejrzysty sposób. Cała prowizja jest równa stawce za obsługę poszczególnych produktów pomnożona przez ich ilość. Aby praca była łatwa i przyjazna dla pracowników punktu, wyposażamy go w terminale do obsługi paczek, co całkowicie automatyzuje proces.

Formularz Zgłoszeniowy

Zaznacz cechy swojego lokalu

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: dane_osobowe@inpost.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-727), przy ul. Pana Tadeusza 4.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.