Cześć! Dołącz do
#TeamInPost

Cieszymy się, że chcesz być częścią naszego #TEAMINPOST! W naszej organizacji szukamy wielu talentów. Jeśli wśród ofert w zakładce „Kariera” nie znalazłeś nic dla siebie, to nie szkodzi. Wypełnij i wyślij formularz aplikacji spontanicznej. Rozważymy twoje CV i skontaktujemy się kiedy pojawi się oferta zbieżna z Twoimi preferencjami😊

Zostaw nam swoje CV

Poznaj korzyści z pracy w InPost

Inpost

Opieka medyczna

Dbamy o Twoje zdrowie oferując Ci dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. Dla Twoich bliskich także mamy preferencyjne warunki opieki.

Inpost

Pakiet MultiSport

Twoja kondycja jest dla nas ważna, dofinansowujemy Ci najwyższy pakiet MultiSport Plus. Wiemy, że najlepiej ćwiczy się z bliskimi, dlatego mamy także karty dla osób towarzyszących i basenową dla dzieci.

Inpost

Platforma WorkSmile

Jeśli interesuję Cię także inne benefity mamy dla naszych pracowników przygotowaną platformę WorkSmile. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie od bonów na zakupy, jedzenie, czy kupony rabatowe.

Inpost

Ubezpieczenie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, dlatego mamy przygotowaną dla Ciebie specjalną ofertę ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Inpost

Dodatkowe szkolenia

Dbamy o Twój rozwój! U nas możesz brać udział w różnorodnych szkoleniach. Lubisz działać e-learningowo - OK, mamy 2 platformy. Jeśli wolisz konferencje, szkolenia zamknięte - pomożemy Ci w realizacji w ramach naszych budżetów. Mało tego, możesz też zostać naszym Trenerem Wewnętrznym i dzielić się wiedzą z innymi!

Inpost

Premie i dodatki

Doceniamy Twoją pracę i wyniki, które osiągasz, oferując Ci dodatkowe premie.