Szybkie Zwroty w aplikacji InPost Mobile

Nietrafiony zakup?
Spokojnie…

Zwróć bezpłatnie przesyłkę w aplikacji InPost Mobile!

InPost

Jasne, że możesz zwrócić paczkę!

Każdemu może się zdarzyć zrobić nietrafione zakupy przez Internet. Rozmiarówka zawiodła? Nowy sprzęt nie gra jak trzeba? A może zamówiony produkt wygląda trochę inaczej niż na zdjęciach? Spokojnie... Mamy na to rozwiązanie!

InPost

Więcej możesz z InPost Mobile!

Już teraz każdy użytkownik InPost Mobile może w szybki i wygodny sposób zwrócić swoje przesyłki do partnerskich sklepów! Nie trzeba drukować etykiety – wystarczy, że zapiszesz kod zwrotu bezpośrednio na przesyłce i nadasz ją w dowolnym automacie Paczkomat®.

Jak zwrócić przesyłkę w aplikacji InPost Mobile?

1. Wybierz ikonę "Zwróć"

W sekcji „Wyszukaj sklep” zacznij wpisywać nazwę sklepu, do którego chcesz zwrócić przesyłkę. Lista obejmuje sklepy oferujące usługę zwrotu w ramach współpracy z InPost. Możesz również wybrać paczkę do zwrotu z listy Twoich przesyłek, którą znajdziesz poniżej pola wyszukiwania.

2. Wypełnij dane zwrotu

Po wybraniu odpowiedniej paczki, uzupełnij dane zwrotu i kliknij “zwróć przesyłkę”. Jeśli wybrany przez Ciebie sklep nie wymaga akceptacji zwrotu, to tyle – Twój zwrot został zgłoszony! Kod zwrotu znajdziesz w aplikacji oraz w wiadomości e-mail.

3. Poczekaj na akceptację zwrotu

W przypadku wymaganej akceptacji zwrotu przez sklep, po wypełnieniu formularza, poczekaj na potwierdzenie. Otrzymasz powiadomienie w aplikacji oraz w wiadomości e-mail, kiedy zwrot będzie można już nadać w automacie Paczkomat®.

4. Przygotuj paczkę ze zwrotem

Spakuj i zabezpiecz przesyłkę. Jeśli używasz tego samego pudełka (zachęcamy, by być eko i zero waste!), usuń starą etykietę. Nie musisz drukować żadnej nowej etykiety – przy nadaniu użyj wygenerowanego w aplikacji kodu zwrotu.

5. Nadaj zwrot

Nadaj paczkę w dowolnym automacie Paczkomat® – wystarczy zeskanować kod QR z aplikacji przykładając go do czytnika lub wybrać opcję nadania paczki na ekranie i wpisać kod zwrotu. Umieść paczkę w skrytce i gotowe!

Pobierz aplikację InPost Mobile już teraz i zwracaj przesyłki wtedy, gdy tego potrzebujesz!