Do zobaczenia w Krakowie na XIV Targach eHandlu

Już 25 kwietnia czekamy na Was w Krakowie na XIV Targach eHandlu. To jedno z największych wydarzeń w branży e-commerce, dlatego nie może Was tam zabraknąć.
inpost targi ehandlu

Celem Targów eHandlu jest prezentacja dostępnych rozwiązań z zakresu handlu elektronicznego, dlatego każda edycja to wielkie święto branży e-commerce. Kilka tysięcy zwiedzających, prezentacje ekspertów oraz ponad setka wystawców to dowód na to, że naprawdę warto tam być. InPost już po raz kolejny zaprasza na swoje stoisko.  

Targi to doskonała okazja do zawierania nowych relacji biznesowych oraz niepowtarzalna szansa, aby lepiej poznać usługi firmy InPost. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące oferty logistycznej jak również nowej oferty reklamowej na Paczkomatach

Do zobaczenia na stoisku InPost (B 5.4 B 5.5)!

Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.