Twoja reklama na Paczkomacie

Z początkiem stycznia wprowadziliśmy na rynek nową ofertą reklamową na Paczkomatach, która mocno namiesza na tradycyjnym rynku kampanii outdoorowych. Na kilku tysiącach Paczkomatów, rozmieszczonych w centrach i najbardziej atrakcyjnych miejscach polskich miast, będzie można wykupić spersonalizowaną reklamę.
reklama na paczkomacie

Okazuje się, że Paczkomaty to nie tylko całodobowe punkty nadawania i odbioru paczek, ale także miejsce na reklamę i alternatywa dla tradycyjnych billbordów i citylightów. Klient odbiera lub nadaje paczkę i automatyczne staje się odbiorcą przekazu reklamowego, który - co ważne – znajduje się na wysokości jego wzroku.


Przewagą konkurencyjną tej formy promocji jest możliwość dokładnego zmierzenia, ile osób zobaczyło daną kampanię reklamową. Jesteśmy jedyną firmą, realizującą kampanie outdoorowe na polskim rynku, która może dostarczyć swoim Klientom tak dokładne dane. A liczby robią wrażenie - tylko w 2017 r. 38,6 mln razy odebrano paczkę z Paczkomatu


W ramach nowej oferty InPost Klienci mają do dyspozycji kilka modułów reklamowych:


  • okleinę reklamową frontu Paczkomatu;
  • reklamę w formacie citylight (reklama 120x180cm);
  • reklamę wielkopowierzchniową na największych maszynach
  • reklamę na ekranach Paczkomatów (do wyboru reklama graficzna, wideo lub reklama interaktywna). 

Poza kampaniami outdoorowymi oferujemy również sampling próbek produktów, folderów reklamowych, kuponów rabatowych czy katalogów oraz mailing do bazy 1,310 mln klientów – mieszkańców dużych i średnich miast, pasjonatów „smart shopping” i zakupów online.


sampling produktów - paczkomaty


 


Na chwilę obecną sieć Paczkomatów to 4000 maszyn rozmieszczonych w dużych miastach i małych miejscowościach w całej Polsce. Paczkomaty znajdują się na stacjach benzynowych, dworcach autobusowych, przy największych supermarketach i na osiedlach, czyli w najczęściej uczęszczanych i najbardziej ruchliwych miejscach. Klienci korzystają z naszych maszyn przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Paczkomaty mają własne oświetlenie, dzięki czemu reklamy są bardzo dobrze widoczne również nocą.


Obsługą kampanii reklamowych zajmuje się nowo powstałe Biuro Reklamy InPost. Zachęcamy do kontaktu pod adresem reklama@paczkomaty.pl. Pełna oferta reklamowa na Paczkomatach dostępna jest na naszej stronie w zakładce Reklama z InPost


Sprawdź siłę naszej reklamy!