InPost dostarczy Paczkę w Weekend!

InPost dostarczy Paczkę w Weekend!

6 Marca 2020

Nowa usługa InPost Paczka w Weekend to odpowiedź na  rosnące w ostatnim czasie zainteresowanie zakupami w Internecie. Od 12 marca przesyłki będą doręczane do Paczkomatów w całej Polsce także w soboty i niedziele. InPost jest pierwszym operatorem logistycznym, który uruchomił usługę dostaw w weekend na terenie całego kraju. Dodatkowo – do końca marca usługa  będzie dostępna  dla wszystkich nadawców bez dodatkowej opłaty.

Paczka w Weekend to wygodna usługa dla wszystkich, którzy w zakupach online nie przepadają za weekendową przerwą w dostawach i nie lubią czekać na swoje zamówienie aż do następnego tygodnia. Dzięki nowej usłudze InPost, sklepy internetowe mogą wreszcie organizować wysyłki w weekend, a odbiorcy cieszyć się z ulubionych przedmiotów praktycznie od razu po złożeniu zamówienia. Tym samym zyskują wygodę odbioru zamówienia złożonego „na ostatnią chwilę” już w weekend. Co więcej, przez najbliższe 3 weekendy (do 29 marca) nasi klienci będą mogli skorzystać z nowej usługi bez żadnych opłat. To doskonała okazja, żeby już teraz wprowadzić w swoim sklepie opcję weekendowej dostawy.

Paczki zostaną dostarczone do klientów w weekend, jeśli nadanie (czyli przekazanie paczki do Paczkomatu lub POP albo złożenie zlecenia na odbiór przez kuriera), nastąpi w piątek zgodnie z godziną graniczą dla danego kodu pocztowego (https://inpost.pl/godziny-odbiorow). Nowa usługa dotyczy opcji odbioru w Paczkomatach 24/7 i obejmie dostawę do ponad 17000 maszyn w całym kraju. InPost jako pierwszy udostępnił tak wygodne dostawy i odbiory w weekend.

 

Usługa Paczka w Weekend spełnia oczekiwania rozwijającego się rynku e-commerce. Wiemy, że aż 82% przedsiębiorców wyraziło chęć wprowadzenia opcji dostawy weekendowej do Paczkomatów w swoich sklepach. Również zdecydowana większość klientów sklepów internetowych chce odbierać przesyłki z Paczkomatów InPost w weekendy.

Aby udostępnić Paczkę w Weekend w sklepie internetowym, należy spełnić tylko 2 proste warunki. Po pierwsze, trzeba włączyć usługę w swoim e-sklepie, a po drugie należy pamiętać o terminach zlecania i przekazywania paczek. To wszystko.

InPost jest pierwszym operatorem logistycznym, który uruchomił usługę dostaw w weekend na terenie całego kraju. Jesteśmy pewni, że już wkrótce opcja Paczka w Weekend pojawi się w wielu sklepach, w których kupujecie na co dzień.

Wierzymy, że nowa usługa sprawi, że zakupy w Internecie będą od teraz jeszcze szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.