InPost Fulfillment dla Eveline Cosmetics!
Dla biznesu

InPost Fulfillment dla Eveline Cosmetics!

9 Marca 2020

InPost Fulfillment, nasza nowa usługa dla klientów e-commerce, cieszy się coraz większą popularnością. W ramach tej usługi, klient może skorzystać z całej infrastruktury i know-how InPost, a także uzyskać pomoc na każdym etapie procesów magazynowych. To kompletny outsourcing logistyczny, który ułatwia obsługę dynamicznie rosnących sklepów internetowych. Jedną z firm, które korzystają z InPost Fulfillment jest Eveline Cosmetics – jeden z największych producentów kosmetyków w Polsce, który rozpoczyna właśnie działania na rynku e-commerce.

Eveline Cosmetics od prawie 4 dekad dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty do makijażu i pielęgnacji ciała. Firma w 2019 roku zdecydowałą się wejść na rynek sprzedaży internetowej, uruchamiając oficjalny e-sklep. Cieszymy się, że usługa InPost Fulfillment to pierwszy wybór dla marek, które rozpoczynają swoją przygodę w branży e-commerce.

Czym jest InPost Fulfillment?

InPost Fulfillment to całościowa pomoc we wszystkich kwestiach związanych z zapleczem magazynowym, pakowaniem towaru czy wysyłką. Dzięki współpracy z InPost, klienci biznesowi mogą rozwijać swoją firmę bez obaw związanych ze skomplikowaną obsługą logistyczną sklepu internetowego. W ramach InPost Fulfillment oferujemy również zarządzanie zwrotami, etykietowanie, dołączanie ulotek i dokumentów, a także zakup opakowań.

Fulfillment jest zintegrowany z pozostałymi usługami (InPost Paczkomaty i InPost Kurier) i dostarcza kompleksowy system oraz gwarancję sprawnej logistyki zamówień. Oczywiście, udostępniamy również możliwość korzystania z ofert innych przewoźników, a nawet z opcji przesyłek międzynarodowych. Integrujemy sklep z systemem magazynowym i gwarantujemy pełną przejrzystość oraz bezpieczeństwo. Działamy w systemie pay-as-you-go, czyli naliczamy opłaty dopiero po wykonaniu usługi i przede wszystkim eliminujemy koszty stałe, a to oznacza, że klient e-commerce nie musi płacić  dodatkowo za wynajem powierzchni czy zatrudnienie. Nie określamy również minimalnej wartości faktury w miesiącu.

Nasze fulfillmentowe magazyny dla sektora B2B znajdują się przy Sortowni Centralnej, w samym centrum kraju. Umożliwia to wysyłkę zamówień otrzymanych do godziny 20:00 jeszcze tego samego dnia. To oznacza, że klient może oczekiwać swojego zamówienia bardzo szybko, bo już na drugi dzień.

Najważniejszą zaletą fulfillmentu jest oszczędność czasu, która pozwala w pełni skupić się na rozwoju biznesowym bez myślenia o całości pod kątem organizacyjnym. Outsourcing logistycznej części biznesu e-commerce, ogranicza koszty i zapewnia klientom szybszą, pewniejszą dostawę. W takiej sytuacji nie trzeba długo czekać aż wrócą z kolejnym złożonym zamówieniem.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z Eveline Cosmetics sprawi, że Wasze zakupy w sieci będą jeszcze szybsze i wygodniejsze.