InPost na prowadzeniu - ranking firm kurierskich wg  Opineo.pl
E-commerce Dla biznesu

InPost na prowadzeniu - ranking firm kurierskich wg Opineo.pl

27 Maja 2019

Opineo.pl jest portalem, który zbiera potransakcyjne opinie na temat usług, firm lub produktów. Konsumenci za pośrednictwem tej platformy mogą nie tylko dzielić się opiniami, ale również wystawiać oceny firmom, korespondować z nimi lub wyjaśniać ewentualne spory. Dla wielu firm jest to więc także nowy kanał służący do obsługi klienta. Na stronie Opineo.pl znajduje się również ranking obejmujący “firmy Kurierskie w Polsce”, zarówno te o zasięgu globalnym lub krajowym, jak i lokalnym. Użytkownicy oceniają przede wszystkim szybkość i jakość obsługi, cenę, wygodę w nadawaniu i odbieraniu paczek a także kontakt z kurierem. Porównując opinie klientów korzystających z usług kurierskich, wniosek jest jeden: InPost nadal daleko przed konkurencją.

Firmy kurierskie z największą liczbą ocen

Wśród firm kurierskich z największą ilością ocen użytkowników znajduje się InPost, DPD, Geis, DHL, UPS, Poczta Polska. Są to oczywiście firmy najbardziej rozpoznawalne na rynku usług logistycznych i przez to wybierane najczęściej przez klientów. Nie bez znaczenia jest fakt, że sklepy internetowe mają przynajmniej kilku z wyżej wymienionych przewoźników w swojej ofercie, co wpływa na częstotliwość korzystania z ich usług. Śledząc opinie i oceny, można zauważyć, że dodatkowym plusem dla firmy kurierskiej jest możliwość śledzenia przez klienta przesyłki, przekierowania jej na dowolny inny adres i elastyczny czas odbioru paczki. Negatywne oceny spowodowane są najczęściej słabą jakością obsługi, ignorowaniem zgłoszeń o niedostarczonych paczkach, uszkodzeniem przesyłek
i problemem z doręczeniem jej pod wskazany adres (brak kontaktu lub nieuprzejmość ze strony kuriera).

Najlepiej oceniany kurier

Z przyjemnością informujemy, InPost znalazł się na drugim miejscu wśród najlepiej ocenianych firm logistycznych w Polsce. Zadowolonych z naszych usług jest aż 93 % klientów. Wyprzedzamy tym samym takie firmy jak Poczta Polska (83 % zadowolonych klientów), UPS (89%) DHL (90%), DPD (92%). Klienci oceniający InPost najczęściej wypowiadają się o dostawie do Paczkomatów, ale doceniają także usługi kurierskie za wysoką jakość obsługi i szybką dostawę. Paczkomaty zbierają pozytywne opinie za wygodną formę odbioru – o każdej godzinie, przy okazji wychodzenia na zakupy czy spacerze po osiedlu. Jak deklaruje wielu klientów Opineo.pl, Paczkomaty to najlepsza z możliwych form odbioru przesyłki.

Najciekawsze opinie o InPost na Opineo.pl

Na portalu Opineo.pl znajduje się wiele ciekawych opinii, które doceniają innowacyjność sieci Paczkomatów, terminowość dostaw oraz atrakcyjną cenowo ofertę. Warto przytoczyć kilka z nich.

 

Dla osób które nie chcą by oczekiwanie na kuriera oznaczało dla nich całodniowe uziemienie - Paczkomaty są naprawdę najlepszym rozwiązaniem. Jeśli tylko przy zakupach jest dostępna opcja dostawy do paczkomatu - korzystam. Uwielbiam.

 

Jak paczkomaty wchodziły na nasz rynek nie wróżyłem im dobrej przyszłości, no bo komu chce się ciągać po mieście szukać paczkomatu itd.... Na tą chwilę nie wyobrażam sobie wysyłki w inny sposób (…) korzystam z paczkomatów od dłuższego czasu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony czasem doręczenia, z dnia na dzień paczka do odbioru, niektóre firmy kurierskie nie dostarczają tak szybko. No i jeszcze jeden plus, Paczkomat na moim osiedlu - REWELACJA. Polecam!

XXI wiek to Paczkomaty.

Najlepsza z możliwych opcji odbioru przesyłki!

Paczkomaty górą!

Czy można nie być zadowolonym z Paczkomatu?

Najlepsza firma kurierska w Polsce! Jeśli mogę, korzystam tylko z InPost.

 

Dziękujemy, że korzystacie z usług naszej firmy! Nie zawiedziemy Waszego zaufania.