Mamy już 15 000 Paczkomatów!

Mamy już 15 000 Paczkomatów!

20 Października 2021

Nie lubimy się przechwalać, ale… dzieje się w InPost! Mamy już 15 000 Paczkomatów w całej Polsce! Tym razem jubileuszowy Paczkomat stanął w sercu polskich Bieszczad – w miejscowości Czarna Górna.

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać… Sami wiecie dokąd! 😉 Tym razem padło na malownicze Bieszczady – to właśnie tutaj stanął Paczkomat dumnie prezentujący numer 15 000. Kolejna maszyna pozwala nam poszerzyć sieć ekologicznej dostawy i być jeszcze bliżej Was!

Rośniemy w siłę, a nasi klienci mają jeszcze większy wybór! Swoje przesyłki możecie wygodnie i szybko nadać, odebrać lub zwrócić w jednym z 15 000 Paczkomatów na terenie całego kraju. Zwracamy uwagę na to, aby docierać zarówno do dużych miast, jak i do mniejszych miejscowości i wsi! Chcemy, aby każdy z Was miał swój ulubiony Paczkomat zawsze po drodze – czy to do pracy, sklepu, czy też na ulubionej trasie spacerowej.

Rozbudowa sieci Paczkomatów, jaką na wielką skalę realizujemy w tym roku, idzie w parze z rozwojem naszych usług oraz inwestycjami w ekologiczne technologie. Nic dziwnego, że już 77% kupujących w sieci wybiera właśnie Paczkomaty InPost. Zależy nam, aby wszyscy Polacy – czy to mieszkańcy dużych miast, miasteczek, czy wsi takich jak Czarna Górna, mieli swój Paczkomat jak najbliżej” – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

Grafika na jubileuszowym Paczkomacie nawiązuje do bogatej bieszczadzkiej fauny i flory oraz bezkresnych zielonych połonin. Lubimy, jak jest zielono i eko friendly! Pamiętajcie, że Paczkomaty to najbardziej ekologiczna forma dostawy przesyłek. Jeden Paczkomat może zaoszczędzić aż 52 kg CO2 dziennie, co rocznie daje nawet 14 ton oszczędności emisji dwutlenku węgla!

Zachęcamy do rzucenia (niekoniecznie) wszystkiego i wybrania się w Bieszczady. Przy okazji zdobywania kolejnych szczytów i poznawania lokalnych smaków, warto odwiedzić Paczkomat nr 15 000, w którym ekspresowo nadacie swoje przesyłki bez drukowania etykiety lub odbierzecie paczkę zdalnie za pomocą aplikacji InPost Mobile. W apce czeka na Was wiele przydatnych funkcjonalności, a w tym najnowsza z nich – Strefa Ułatwionego Dostępu, o której przeczytacie TUTAJ.

Aplikację InPost Mobile pobierzecie bezpłatnie z oficjalnych sklepów Google PlayApp Store, a także Huawei AppGallery.