Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Dbamy o to, aby Klienci korzystający z platformy Allegro otrzymali najwyższą jakość dostawy i mogli bez przeszkód zamawiać duże i małe przesyłki. W związku z tym w naszej ofercie pojawiły się dwie nowe usługi kurierskie. 

Allegro miniKurier24 InPost (zastąpi Allegro MiniPaczkę InPost) to:

 • małe przesyłki do 10 kg o sumie 3 boków nie większej niż 160cm,
 • przesyłki wprost do drzwi odbiorcy w jednej z najniższych cen na rynku* w deklarowanym terminem dostawy na kolejny dzień roboczy, 
 • gwarancja ubezpieczenia przesyłki w wysokości 5 tys. zł oraz darmowy zwrot w cenie usługi,
 • możliwość nadawania przesyłki za pobraniem dostępna od 1 sierpnia 2018r. 

Allegro Kurier24 InPost (zastąpi Allegro Kurier InPost) to:

 • duże przesyłki aż do 30 kg o sumie 3 boków nie większej niż 160cm,
 • przesyłki doręczane wprost do drzwi odbiorcy w deklarowanym terminie dostawy na kolejny dzień roboczy,
 • gwarancja ubezpieczenia przesyłki w wysokości 5 tys. zł oraz darmowy zwrot w cenie usługi,
 • możliwość nadawania przesyłki za pobraniem.

Oczywiście w ofercie niezmiennie znajdziecie Paczkomaty (teraz dostępne będą na Allegro pod nową nazwą Allegro Paczkomaty24/7 InPost), czyli nasz flagowy produkt, bez których większość Klientów Allegro nie wyobraża sobie e-zakupów. Co więcej, według raportu GEMIUS E-commerce w Polsce 2017, ponad połowa wszystkich Klientów e-commerce, deklaruje, że możliwość zamówienia do Paczkomatu motywuje ich do zakupów w danym sklepie. 

Co zyskasz wybierając Allegro Paczkomaty24/7 InPost?

 • przesyłki doręczane w deklarowanym terminie dostawy na kolejny dzień roboczy w największej i stale rozwijającej się sieci 3500 Paczkomatów w Polsce,
 • gwarancję ubezpieczenia przesyłki w wysokości 5 tys. zł oraz darmowy zwrot w cenie usługi,
 • możliwość nadawania przesyłek za pobraniem. 

Wraz z rozbudowaniem portfolio naszych usług zmianie uległ również cennik i regulaminy:  

1. Regulamin świadczenia usług „Allegro Kurier InPost” przez InPost Express Sp. z o.o. ważny od 09.07.2018r. Pobierz >>

2. Regulamin świadczenia usługi „Allegro Paczkomaty24/7 InPost” przez InPost Paczkomaty Sp. z o.o. ważny od 09.07.2018r. Pobierz >>

InPost to niezawodny sposób dostawy do Paczkomatów lub do drzwi!

Jesteś sprzedawcą na Allegro? Pamiętaj, że nie musisz podpisywać z nami żadnej umowy handlowej, aby móc korzystać z usług InPost.  

 

 

-------------
*Deklaracja dotyczy najniższych cen na platformie Allegro, deklarowany termin doręczeń D+1 dla Paczkomatów24/7 oraz miniKurier24 oraz Kurier24.
 

 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!