Pomoż nam ulepszyć Paczkomaty i wspieraj ekologię!

Czy Paczkomaty wpisały się w preferencje mieszkańców polskich miejscowości? Jak i kiedy korzystają z nich użytkownicy w dużych miastach? Czy Paczkomaty są ekologiczne i wspierają ideę zrównoważonego rozwoju? Tego właśnie chcemy się dowiedzieć! Możecie nam w tym pomóc, wypełniając bardzo ważną ankietę.
Pomoż nam ulepszyć Paczkomaty i wspieraj ekologię!

Z pewnością każdy z Was ma swój ulubiony czas lub sposób odbioru paczki w Paczkomacie, dostosowany do codziennego rytmu dnia. Niektórzy odbierają przesyłki w drodze do pracy, inni po powrocie ze szkoły, a jeszcze inni dopiero późnym wieczorem lub nocą, gdy uporządkują wszystkie ważne sprawy. Każdy z Was z pewnością ma też swoje przemyślenia na temat korzystania z naszych całodobowych urządzeń do odbioru i nadawania paczek. Wypełniając ankietę, możecie się z nami podzielić swoimi przemyśleniami. 

Ankietę na temat Paczkomatów opracowaliśmy wraz z Akademią Morską w Szczecinie w ramach unijnego projektu GRASS, który ma na celu poszukiwanie zrównoważonych rozwiązań dla logistyki miejskiej. 

Projekt jest kontynuacją naszych działań w obszarze ekologii i rozwoju miast. W 2013 r. zleciliśmy ekspertom z Akademii Górniczo-Hutniczej badania, które udowodniły że doręczyciele Paczkomatów zużywają mniej paliwa niż tradycyjni kurierzy, redukując emisję CO2 do atmosfery nawet o 95%. Z kolei naukowcy ze Szczecina wykazali, że doręczyciele Paczkomatów InPost pokonują dziennie o 120-150 km mniej niż inni dostawcy. 

Jeśli idee ekologii i zrównoważonego rozwoju są Wam bliskie, a ponadto zależy Wam na jeszcze lepszym doświadczeniom w korzystaniu z Paczkomatów, poświęćcie kilka chwil na wyrażenie swojej opinii. Zapewniamy, że będzie to równie proste i prawie tak szybkie jak odbiór przesyłki w jednej z 100 urządzeń InPost;-) 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!