Rekordowe obłożenie Paczkomatów przed Świętami

Okres świątecznych zakupów to czas pełen wyzwań i ważnych decyzji dla branży logistycznej.  W tym roku nasze usługi cieszą się bardzo dużą popularnością, dziennie obsługujemy około pół miliona paczek.

W tym roku wprowadziliśmy szereg usprawnień, których celem jest zwiększenie terminowości doręczeń, nawet przy tak dużym wolumenie. Jednak zważywszy na fakt, że coraz więcej Polaków decyduje się na zakupy przez Internet, Paczkomaty w tym szczególnym okresie mogą być przepełnione.

Informujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przesyłki, które zostaną nadane do 19 grudnia 2016 r. zostały dostarczone przed Wigilią.

Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że przesyłki, które trafią do nas po tym terminie, uda nam się dostarczyć  jeszcze przed świętami.

 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!