Rekordowe obłożenie Paczkomatów przed Świętami

Okres świątecznych zakupów to czas pełen wyzwań i ważnych decyzji dla branży logistycznej.  W tym roku nasze usługi cieszą się bardzo dużą popularnością, dziennie obsługujemy około pół miliona paczek.

W tym roku wprowadziliśmy szereg usprawnień, których celem jest zwiększenie terminowości doręczeń, nawet przy tak dużym wolumenie. Jednak zważywszy na fakt, że coraz więcej Polaków decyduje się na zakupy przez Internet, Paczkomaty w tym szczególnym okresie mogą być przepełnione.

Informujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przesyłki, które zostaną nadane do 19 grudnia 2016 r. zostały dostarczone przed Wigilią.

Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że przesyłki, które trafią do nas po tym terminie, uda nam się dostarczyć  jeszcze przed świętami.

 

Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.