Ucz się za darmo języków z eTutorem i InPost!

Ucz się za darmo języków z eTutorem i InPost!

8 Maja 2023

Nadaj Paczkę przez Paczkomat® do 8 czerwca i otrzymaj mailowo kod na darmowy, dwumiesięczny dostęp do nauki na platformie eTutor.

Czeka na Ciebie 5 kursów językowych: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i francuski. Możesz uczyć się wszystkich naraz lub wybrać jeden. Korzystaj jak Ci wygodnie na komputerze lub w aplikacji mobilnej eTutor.

Pamiętaj! Akcja dotyczy wyłącznie nadań w aplikacji InPost Mobile i przez Szybkie Nadania na stronie: https://inpost.pl/SzybkieNadania/. Kod nie przysługuje za zwrot przesyłek np. do e-sklepów. Wykorzystaj swój jednorazowy kod do 8.07.2023.

Aby go zrealizować, wejdź na stronę www.etutor.pl/inpost, kliknij przycisk “Aktywuj kod”, wpisz swój kod we wskazanym polu formularza i załóż konto. Aktywacja kodu jest możliwa wyłącznie przez osoby zakładające nowe konto na platformie eTutor, przez użytkowników platformy eTutor, którzy nigdy nie wykupili płatnego abonamentu oraz przez użytkowników platformy eTutor, którzy nie skorzystali dotychczas z kodu promocyjnego.

Masz pytania? Czekasz na swój kod? Dowiedź się więcej.