eTutor x InPost akcja promocyjna

Osługaj tekst Odsłuchaj tekst
Wycisz odsłuch

Na czym polega akcja:

W terminie od 8 maja do 8 czerwca, za nadanie paczki przez Paczkomat® InPost, Klienci otrzymują mailowo kod na darmowy, dwumiesięczny dostęp do nauki na platformie eTutor.

Komu przysługuje kod?

Kod otrzymujesz tylko za nadanie dokonane w aplikacji InPost Mobile oraz na stronie https://inpost.pl/SzybkieNadania/ w terminie 8 maja do 8 czerwca 2023. Akcja nie dotyczy przesyłek zwracanych. Aby otrzymać kod, należy wyrazić zgodę na email marketing.

Aktywacja kursu przy użyciu kodu możliwa jest wyłącznie przez osoby zakładające nowe konto na platformie eTutor, (dotychczas niezarejestrowane), użytkowników platformy eTutor, którzy nigdy nie wykupili płatnego abonamentu, Użytkowników platformy eTutor, którzy nie skorzystali dotychczas z kodu promocyjnego.

Co jeśli dokonałem nadania, ale nie wyraziłem zgody na email marketing?

Możesz wyrazić zgodę na email marketing wtórnie poprzez inpost.pl lub aplikację InPost Mobile. Wtedy będziemy mogli wysłać Ci Twój kod. Prosimy o cierpliwość, kod zostanie przesłany gdy tylko zgoda zostanie przeprocesowana, a więc w przeciągu kilku dni roboczych.

Do czego uprawnia kod?

Do 2 miesięcy darmowego dostępu do kursów językowych na platformie eTutor:
angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i francuski. Możesz uczyć się wszystkich naraz lub wybrać jeden. Ucz się tak, jak Ci wygodnie na komputerze lub z aplikacją mobilną eTutor.

Ile kodów mogę otrzymać?

Każdy nadawca paczki uprawniony jest do otrzymania jednego, jednorazowego kodu dostępu.

Do kiedy ważny jest kod?

Kod jest ważny do 08.07 (włącznie) i jest jednorazowy.

Kiedy otrzymam kod?

Kod zostanie przesłany mailowo na adres, na który została nadana przesyłka w przeciągu jednego dnia roboczego.

Nie otrzymałem kodu. Dlaczego?

Kod nie jest wysyłany automatycznie w momencie nadania, otrzymasz go w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli tak się nie stało to:

Upewnij się, czy nadałeś paczkę przez Paczkomat za pośrednictwem InPost Mobile / szybkich nadań. Akcja nie dotyczy nadań w PUDO i zwrotów przesyłek np. do sklepów internetowych.

Upewnij się, czy wyraziłeś zgodę na email marketing, jeśli nie możesz to zrobić na stronie www. / w aplikacji InPost Mobile, a w przeciągu kilku dni otrzymasz swój kod.

Spełniasz wszystkie powyższe wytyczne? Podaj nam adres email  i numer telefonu na który zostało zarejestrowanie nadanie. Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie.

Jak wykorzystać kod:
Instrukcje wykorzystania kodu otrzymasz w raz z kodem. Wystarczy wejść na https://www.etutor.pl/inpost i kliknąć w aktywuj kod, a następnie postępować zgodnie z instrukcją.

Opłata według stawki operatora

Infolinia

+48 722 444 000 +48 746 600 000

Dostępność Infolinii
poniedziałek – piątek 7:00–22:00
sobotę 8:00–20:00
niedziele 8:00–18:00 (tylko Paczkomat)
Święta 8:00–16:00 (tylko Paczkomat)


Adres korespondencyjny
NIP: 6793108059
InPost sp. z o.o.
ul. Pana Tadeusza 4, 30-727 Kraków

Biuro w Warszawie
X20
ul. Czerniakowska 87A, 00-718 Warszawa