Wiedźmin w Paczkomatach

Już 5 lutego 2013 roku oficjalnie dowiedzieliśmy się, że po Wiedźminie i Zabójcach królów przyszedł czas na premierę Dzikiego Gonu. Od tego czasu już nic nie było takie samo…
Wiedźmin w Paczkomatach

Tego iż wszystkie trzy części gry zostały wyprodukowane przez polskie studio CD Projekt RED nikomu nie trzeba mówić, podobnie jak i tego, że premiera odbyła się 19 maja br.. Najwierniejsi i najbardziej niecierpliwi fani Wiedźmina - a było ich aż 7 tysięcy - odebrali swoje egzemplarze z Paczkomatów, 18 maja tuż po godzinie 23:00. 

Dostarczenie wszystkich przesyłek dokładnie o tej samej godzinie do Paczkomatów położonych na terenie całego kraju było nie lada wyzwaniem logistycznym, do którego przygotowywaliśmy się przez kilka tygodni. Jak powiedział Konrad Osiadacz w wywiadzie dla cdp.pl, najtrudniejsze było:

“Utrzymanie całej akcji w ścisłej tajemnicy i „uszczelnienie” wszelkich możliwych dróg, którymi informacja mogła by przedwcześnie dotrzeć do odbiorcy. Paczkomaty są generalnie usługą bardzo otwartą, transparentną i wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. W przypadku premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon musieliśmy w niektórych kwestiach zastosować niestandardowe rozwiązania, jak brak emaila o umieszczeniu paczki, dodatkowe środki ostrożności w naszych systemach wewnętrznych, koordynacja dystrybucji w krótkim czasie do 1024 Paczkomatów, przy jednoczesnym zagwarantowaniu niezmiennego poziomu usług dla naszych pozostałych klientów.”

Gracze odbierali swoje cenne przesyłki z 1024 Paczkomatów. Pierwsza gra została odebrana już minutę po godzinie 23:00 w Elblągu. Jak pokazały statystyki 50% wszystkich paczek z grą odebrano zaledwie w 6 miastach: Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Opolu, Poznaniu,, Szczecinie i Warszawie. Najwięcej gier, bo aż 54 egzemplarze, odebrano z Paczkomatu  WAW11A (Warszawa, ul. Górczewska).  

W Gdańsku pod Paczomatem GDA913 przy ul. Grunwaldzkiej wielbicielom Wiedźmin 3: Dziki Gon, dwie piękne coslpeyerki przebrane za Yennefer i Ciri, wręczały pakiet gadżetów wiedźmińskich, a kilku szczęściarzom udało się nawet skraść im buziaki. Przed odebraniem przesyłek widoczne było wśród zebranych przy Paczkomacie napięcie i wyczekiwanie, a później już tylko radość uwiecznianą na wspólnych zdjęciach.  

18 maja już o 23:35 pojawił się na naszym fanpagu pierwszy post ze zdjęciami szczęśliwców odbierających grę. Mimo późnej pory pojawiło się pod nim wiele komentarzy i prawie 200 polubień. Był to więc także pracowity czas dla osób zajmujących się obsługą social mediów. 

Wszyscy, którzy odbierali swoją grę w Paczkomacie mogli wziąć udział w konkursie #WiedźminWPaczkomacie organizowany we współpracy z cdp.pl oraz LG. Zgłoszenia można było wysyłać od 12 do 26 maja. Jury miało trudny wybór, jednakże ostatecznie doceniono najbardziej kreatywne i oryginalne prace nadesłane przez Remigiusza, chinaa92 i film przygotowany przez Łukasza. Wybrane fotografie możecie zobaczyć na fanpage cdp.pl. Zwycięzcom gratulujemy!

walentynkowa loteria InPost InLove

Zakochany InPost!

Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!