Wyniki konkursu międzyplanetarnego!

Wyniki konkursu międzyplanetarnego!

21 Października 2015

Wpis archiwalny

 

W ostatnim konkursie pytaliśmy Was o sugestie dotyczące planet, na których warto postawić kolejne Paczkomaty. I znowu nie zawiedliście. Rekordowa ilość zgłoszeń po raz kolejny udowodniła Waszą kreatywność, a nad ogłoszeniem wyników Jury debatowało bitą dobę (ziemską).

Wysięgniki selfie stick Overmax + pilot BT otrzymują:

Konrad za odpowiedź...

Rzecz jasna Paczkomaty powinny rozpocząć ekspansję międzygalaktyczną od planety Wolkan. Dlaczego? Otóż Wolkanie zamieszkujący tę planetę, znani byli z racjonalnego i logicznego myślenia. Dla nich oczywistym więc byłoby, by używać paczkomatów, zamiast poczty czy też innych wynalazków. Oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Jak mawial Spock: "Live long and prosper". 

Robert za odpowiedź...

Na jednej z planet w galaktyce Sombrero położonej w południowej części gwiazdozbioru Panny, tuż przy granicy z konstelacją Kruka - piękne widoki, praktycznie zero konkurencji, regularne bryły Paczkomatów znakomicie kontrastowałyby ze spiralnym kształtem galaktyki, a tym samym automatycznie rzucałyby się w oczy. 

Aleksander za odpowiedź...

Zacznijcie od planety Dagobah z "Gwiezdnych Wojen" na której mieszkał Mistrz Yoda, chciałem mu wysłać grzebień no i nie mam jak. A on siedzi na tym swoim bagnie i czeka, biedaczysko... 

Marta za odpowiedź...

Oczywiście na Saturnie! Jak wiemy Saturn* sporo sprzedaje, robi masę wysyłek i na pewno przydałoby mu się opcja wysyłki do Paczkomatów! *Nie wątpię w Was, lecz dla uściślenia napiszę, że nawiązuję tu do sieci handlowej Saturn;) 

Kasia za odpowiedź...

Uderzajcie na Kepler-186f, bo to jedyna planeta tak podobna do Ziemi! Skoro ludzkość ma szansę się tam zadomowić bez Paczkomatów byłoby nudno i trudno. Astronauci-osadnicy odbieraliby "słoiki" z rodzinnych stron, które InPost dostarczy z prędkością światła. 

Jerzy za odpowiedź...

W Przemyślu, myślę że na tej niezbyt popularnej planecie, tak odległej, że można ją uznać za istniejącą w innej galaktyce przydałyby się Paczkomaty :D. (Jakkolwiek lubimy Przemyśl!)

Kasia za odpowiedź...

Pierwszą planetą powinna zostać ta najstarsza - Methuselah. Ma ona już około 12,7 miliarda lat - tak długo czeka na Paczkomaty. Wokół niej krąży równie zniecierpliwiony biały karzeł oraz pulsar, który tak bardzo podekscytowany jest nadejściem Paczuchy, że wiruje z prędkością 100 obrotów na sekundę. Oni już wiedzą, że szykuje się międzygalaktyczna ekspansja Paczkomatów... 

Krzysztof za odpowiedź...

Brodo Asogi (Zielona Planeta) - po pierwsze upewnimy się, czy E.T. na pewno wrócił do domu, a jeśli tak, to na pewno każdy z nas chciałby mu wysłać jakąś pamiątkę z Ziemi, jako dowód wdzięczności za wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. Byle kurier sobie nie poradzi z taką lawiną paczek. To musicie być Wy!!! ;) 

Łukasz za odpowiedź...

Zdecydowanie na CERES. Podobno odkryto tam miasto obcych więc trzeba by ich przywitać po Slowiańsku Chlebem, sola , boczkiem i 50 dobrego samogonu :) 

Monika za odpowiedź...

Zdecydowanie na planecie Jednorożec. Jest oddalona od Warszawy ok.140 międzygalaktycznych km na północ. Pogłoski krążą że u tamtejszych mieszkańców słabo z dostarczaniem paczuch. Na prośbę mieszkańców powstaje ta wiadomość, liczą że w końcu ułatwicie ich życie i pomożecie zapominalskim małżonkom dostarczać prezenty na święto Kaczki na czas Pozdrawiam, pełnomocnik Jednorożan, Monika

LG G Watch Buddy W100 otrzymują zaś: 

Paweł, który postawił na klasykę polskiej kinematografii dla młodzieży...

Definitywnie Matplaneta. Mimo stanowczych zaprzeczeń USA i ukrywania niezbitych dowodów w Strefie 51, Pi i Sigma odwiedzili Polskę już w 1983 (chociaż ujawnili się wiele lat później). Czas na rewanż i rewizytę, a sojusz z matematycznymi geniuszami pozwoli InPostowi przejąć kontrolę nad galaktyką. Poza galaktyką już nie będzie żadnych granic. Nawet Spock to doceni. 

Aga, która dworuje sobie ze swojego sąsiada...

ekspansja na planetę małp była by najlepsza, bo w sumie planeta małp to ziemia, ale za kilkaset lat, tak wiec sprawa jest perspektywiczna. już teraz dużo małp korzysta z paczkomatów - widziałam na przykład swojego sąsiada :D 

Paweł, który prawdopodobnie nie przepada za kotami...

Na planecie Melmak. ALF CZEKA NA SZYBSZĄ POCZTĘ 

Sławek, który ma już pomysł na doskonały biznes...

Koniecznie powinniście zacząć od Neptuna. Niebawem planuję rozpocząć korespondencyjny kurs robienia na drutach, a zaraz po jego zakończeniu rozpocznę produkcję ręcznie robionych, wełnianych czapek na niespotykaną dotąd skalę. Jako, że Neptun jest najdalszą planetą naszego układu i pewnie tam dosyć zimno, to przewiduję, że właśnie tam będę mieć niesamowity rynek zbytu moich cieplutkich, wełnianych czapek. Dlatego będę potrzebować dobrego, taniego i wygodnego dostawcy moich towarów dla Neptunian. 

Oraz Piotr, który jako jeden z nielicznych pamiętał o uniwersum Star Treka, a przy okazji uwzględnił w planach ekspansji potencjalne zaplecze logistyczne...

Na Wolcanie. Logiczny gatunek tam mieszkający doceni zalety możliwości odbioru o dowolnym czasie i brak konieczności czekania na kuriera. Poza tym to nasi najbliżsi sojusznicy w Zjednoczonej Federacji Planet :) No i Enterprise szybko by przetransportował przesyłki. 

Justyna wyszła poza schemat i przekonała nas, że Gwiazda Śmierci jest de facto planetą – co skrupulatnie sprawdziliśmy, potwierdziliśmy („Gwiazda Śmierci” to jedynie nazwa własna) i… już zastanawiamy się nad sklepami, które najwięcej zyskają na dostępie Stormtrooperów do Paczkomatów.

Justyna przewidziała również najczęściej zamawiane towary...

pierwszy paczkomat postawiony poza ziemią? oczywiście na Gwieździe Śmierci! bo jak wszyscy wiedzą, to tak naprawde jest planeta :D Darth Vader by tak nie ciśnieniował gdyby tylko miecze świetle zamawiane na militaria.pl przychodziły następnego dnia. w ogóle ciemna strona mocy mogłaby zamawiać tony czarnej koronkowej bielizny i przestali by sie zajmować rozwalaniem innych tylko... no wiecie. 

No wiemy :-) Wiemy też, że to właśnie Justyna otrzyma od nas Apple iPhone 5s.

Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z Wami mailowo.