Zmiana silnika Geowidget
Dla prasy

Zmiana silnika Geowidget

20 Września 2019

Drodzy Klienci,

W związku z dynamicznym rozwojem firmy InPost, rozbudową sieci Paczkomatów oraz ciągłym doskonaleniem procesów i narzędzi z dniem 20.09.2019 udostępniamy naszym Klientom nowe narzędzie Geowidget – Open Street Maps .

Dzięki narzędziu Geowidget mogą Państwo udostępniać na swoich stronach rozwijalną listę wszystkich dostępnych Paczkomatów oraz punktów POP InPost, do których dostarczane są paczki. Geowidget umożliwia również osadzenie linku, który odwołuje się do okna z OpenstreetMap, na której umieszczone są paczkomaty i punkty POP. 

Wprowadzane zmiany przyczynią się do:

- szybszej aktualizacji map

- szybszego ładowania i wyszukiwania lokalizacji Paczkomatów oraz POP

- możliwości wyszukiwania lokalizacji Paczkomatów/POP po kodach pocztowych

W związku ze zmianą aktualnego rozwiązania, powinni Państwo sprawdzić poprawności integracji z udostępnionym przez InPost Geowidgetem. Jeśli integracja została wykonana zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną, wówczas zmiana będzie dla Państwa transparentna i nie będzie wymagała żadnych dodatkowych prac programistycznych.

Jeśli jednak wykonali Państwo integracje w sposób niezgodny z dokumentacją, do dnia 20.09.2019 prosimy o dostosowanie się do jej aktualnej wersji API „Goewidget v4 User's Guide (New)” dostępnej na stronie https://docs.inpost24.com. Do tego czasu można to wykonać w dowolnym momencie, bez obawy o dostępność dotychczasowych narzędzi. Po tej dacie nastąpi przejście na nowe rozwiązanie.

Pozdrawiamy,

Zespół InPost


Czytaj również