Znaki opłaty pocztowej wymieniamy na środki umożliwiające wysyłanie paczek kurierskich, paczkomatowych

Wraz z zakończeniem przez InPost działalności w zakresie tradycyjnych przesyłek listowych, które można było nadawać w Punktach Obsługi Klienta ze znakiem opłaty pocztowej (listów poleconych, listów zwykłych, listów expressowych i paczek pocztowych) od 1 sierpnia 2016 r. tracą ważność Znaki opłaty pocztowej.

 

W związku z tym InPost umożliwia wymianę niewykorzystanych Znaków opłaty pocztowej, na środki które mogą być wykorzystane na opłacenie usług logistycznych pozostających w ofercie InPost i dostępnych w Managerze Paczek.

Wymianie podlegają jedynie niezużyte Znaki opłaty pocztowej, czyli takie, których nie umieszczono wcześniej na opakowaniu przesyłki pocztowej, które nie zostały ostemplowane pieczęcią Operatora pocztowego, którymi nie opłacono Usługi pocztowej, a także znaki w stanie kompletnym, tj. nie zniszczone i nie uszkodzone w stopniu uniemożliwiającym ich identyfikację oraz ewentualne użycie zgodnie z ich przeznaczeniem.

Aby skorzystać z możliwości wymiany, Klient powinien przekazać pocztą tradycyjną lub osobiście niewykorzystane Znaki opłaty pocztowej oraz poprawnie wypełniony Wniosek o wymianę Znaków opłaty pocztowej na adres:

SORTOWNIA CENTRALNA          
Wola Bykowska 32         
97-306 Wola Bykowska

Szczegółowy opis procesu wymiany Znaków opłaty pocztowej na środki umożliwiające wysyłanie paczek kurierskich, paczkomatowych znajdują się w Regulaminie wymiany znaków opłaty pocztowej na stronie Regulaminy

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!