Paczkomaty dla biznesu i e-commerce

Wszystkie sposoby wysyłki

Najtańsza dostawa
dla Twoich klientów

od 12,13 zł

Zapytaj o ofertę

Specjalna oferta dla sprzedawców

Czas dostawy Gwarantowana dostawa do 48 h
98% paczek dociera w 1 dzień
Waga do 25 kilogramów
Rozmiary max. 41 × 38 × 64 cm

Atrakcyjna cena i EKO forma

Nasz doręczyciel jest w stanie dostarczyć do Paczkomatu nawet 10 razy więcej przesyłek, niż tradycyjny kurier. Dzięki temu ta forma dostawy jest nie tylko tańsza ale również bardziej przyjazna dla środowiska!

Dostęp 24/7

Paczkomaty działają przez całą dobę i znajdują się w lokalizacjach najdogodniejszych dla Twoich klientów. Znajdziesz je przy centrach handlowych, na stacjach benzynowych oraz w okolicy węzłów komunikacyjnych.

Dostawa już następnego dnia

Aż 98% przesyłek dociera do Paczkomatów (a zarazem w ręce odbiorców) już następnego dnia! To nie tylko atrakcyjna cenowo, ale i wyjątkowo szybka forma dostawy. Możesz obniżyć koszty w swoim e-sklepie, proponując klientom wysoką jakość dostawy w przystępnej cenie.

Płatność za pobraniem

Jeśli Twój klient zdecyduje się zamówić przesyłkę za pobraniem, zapłaci za nią bezpośrednio w Paczkomacie za pomocą karty płatniczej (większość maszyn posiada czytnik kart) lub szybkim przelewem. W trosce o bezpieczeństwo każdy z Paczkomatów jest monitorowany.

Integracja z Twoim e-sklepem

Zaoszczędź czas i zautomatyzuj procesy w swoim e-sklepie – skorzystaj z naszego API. Integracja umożliwi Ci łatwe tworzenie wysyłek i zarządzanie rozliczeniami.

Szybkie Zwroty

Obsługuj wymiany oraz zwroty towarów jeszcze łatwiej! Program Szybkie Zwroty pomoże Ci obniżyć koszty oraz budować zaufanie do Twojego sklepu internetowego.