Fundacja InPost

Fundacja InPost powstała, by inspirować naszych pracowników i ich najbliższych do nieustannego rozwoju - zdobywania nowych kompetencji, kreatywnego myślenia i budowania dzięki nim pewności siebie, która pozwala odważnie iść do przodu i sięgać po marzenia. To na tym oparliśmy sukces naszych usług. I wierzymy, że warto przekazać to dalej.

 

rafał brzoska inpost

Idea

InPost to dziś ogromna firma, ale naszą siłą na zawsze pozostanie duch startupu – elastyczność, ciągłe szukanie nowych nisz, ciągłe doskonalenie usług. Dlatego nigdy nie zapominamy o naszych korzeniach.

InPost to przykład rynkowego sukcesu, na który złożyły się trzy elementy – to one są wartością, którą chcemy na co dzień przekazywać naszym ludziom.

Po pierwsze: wiedza, obserwowanie otoczenia i umiejętność tworzenia zupełnie nowych rozwiązań. Po drugie: odwaga wykraczania poza schematy, która pozwoliła nam rzucić wyzwanie gigantom. I wygrywać. Po trzecie wreszcie: ciężka praca i wytrwałość. Wiemy jak mało kto, że nie ma nic za darmo. I że nie zawsze jest łatwo. Ale jednocześnie – że warto czasem iść pod prąd i podnosić się nawet po wyczerpującej bitwie, bo wygrywają Ci, którzy się nie poddają.

Chcemy inspirować i dawać naszym ludziom narzędzia, by w codziennym życiu towarzyszył im taki sam duch – przedsiębiorczości i wiary, że mogą sięgać jak najwyżej. Dlatego powołaliśmy Fundację InPost.

Rafał Brzoska 

twórca i Prezes InPost
 

fundacja inpost

Jak działamy?

Działanie w ramach flagowego projektu Fundacji InPost opiera się na prostym mechanizmie – stworzeniu pracownikom firmy oraz ich najbliższym szansy na zdobywanie nowych umiejętności i rozwój.

Jak? Poprzez system grantów, które pozwalają dofinansować szeroko rozumianą edukację – od kursów zawodowych, przez studia, po dodatkowe zajęcia wspierające zdolności czy naukę języka dla dzieci.

Raz do roku firma ogłasza konkurs, w którym pracownicy mogą zgłaszać pomysły na to, na co przeznaczą kwotę 1000 złotych i jak taki grant pomoże im lub ich najbliższym w edukacji i zdobywaniu wiedzy lub umiejętności. Założeniem jest to, by firma przeznaczała na ten cel rocznie 500 tysięcy złotych. To kwota, która wystarcza na granty aż dla 500 osób.

Zarząd Fundacji

Rafał Brzoska 
Prezes Fundacji

Adam Aleksandrowicz 
Członek zarządu

Rada Fundacji

Zbigniew Wójcik

Łukasz Gołębiewski
 

Kontakt

e-mail: fundacja@inpost.pl

Telefon: 12 444 26 82