InPost Fulfillment

Logistyka to serce e-commerce. Jeśli działa sprawnie, Ty możesz skupić się na swoim biznesie i jego rozwoju. Ten komfort może zapewnić Ci InPost Fulfillment, czyli magazynowanie, konfekcja i wysyłka poza strukturami Twojej firmy. To wszystko może być w rękach lidera usług logistycznych. Sprawdź dlaczego warto postawić na outsourcing logistyki i przenieść procesy do InPost!

Wydłużony cut-off-time aż do godziny 20:00 dzięki synergii z InPost Paczkomaty i InPost Kurier!

Wszystkie zamówienia, które pojawiają się w naszym systemie do godziny 20:00 są realizowane jeszcze tego samego dnia. Ty już nie pracujesz, a Twój magazyn dalej nadaje przesyłki, zarówno paczkomatowe, jak i kurierskie. Ma to zasadniczy wpływ na budowanie pozytywnych doświadczeń zakupowych w e-sklepie i pozwala uniknąć dodatkowych opłat w przypadku kiedy wysyłasz przesyłki do Klientów korzystających z dostaw w abonamencie.

Szybkie dostosowanie się do zmian rynkowych

Mamy doświadczenie w obsłudze wahań popytowych. Z nami przejdziesz przez okresy wzmożonej sprzedaży takie jak Święta, czy Black Friday bez niepotrzebnego stresu. To nie Ty musisz reagować na zmieniającą się rzeczywistość. Managerowie InPost Fulfillment przeprowadzają bieżącą analizę danych i ustalają plan działania, nawet jeśli dotyczy to sytuacji niespodziewanych. Kiedy świat zmaga się z pandemią, kwestie bezpieczeństwa, dezynfekcji, zapewnienia odpowiednich standardów pracy, czy zabezpieczenia wystarczającej przestrzeni magazynowej pozostają po naszej stronie.

Wycena szyta na miarę

W Fulfillment opłata, którą ponosisz, jest oparta na modelu ‘pay-as-you-go’, tzn. naliczana dopiero po wykonaniu usługi i uzależniona od wykorzystywanej powierzchni magazynowej. Jeśli więc zapotrzebowanie na Twoje produkty rośnie, potrzebna przestrzeń na magazynowanie rośnie razem z nim. Mamy świadomość, że w biznesie bywają również chwile przestoju. Jeśli sprzedajesz mniej, opłata za Fulfillment analogicznie maleje.

Zmniejszenie kosztów i optymalizacja procesów

Outsourcing usług logistycznych sprawi, że Twój biznes zamieni koszty stałe, związane z przechowywaniem towaru, zatrudnianiem pracowników i utrzymywaniem powierzchni magazynowej na koszty zmiennie. Dzięki przeniesieniu logistyki do InPost możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu. Zyskujesz więcej czasu na optymalizację swojej strony internetowej, przeprowadzenie kampanii marketingowej, rozwinięcie oferty... Rekrutacja pracowników magazynu, czy optymalizacja procesów logistycznych to już nie Twoje zmartwienie!

Formularz kontaktowy
Jeśli Twoja firma wysyła minimum 200 paczek miesięcznie, wypełnij formularz. Opiekun klienta skontaktuje się z Tobą i oszacuje korzyści, które możesz zyskać dzięki InPost Fulfillment.

Fulfillment krok po kroku:

Jeszcze więcej możliwości dopasowanych do Twojego biznesu:

Odbiór towaru

Przyjmowanie i magazynowanie produktów

Zarządzanie i obsługa zamówień

Kompletowanie, pakowanie i wysyłka

Jeszcze więcej możliwości dopasowanych do Twojego biznesu:

+

Umieszczanie w przesyłkach dodatkowych elementów, np. materiałów reklamowych

+

Co-packing: pakowanie towarów, przepakowywanie, wymiana opakowań, naklejanie etykiet

Formularz kontaktowy

Przekonaj się, że logistykę można robić inaczej. Wypełnij formularz, a Opiekun klienta skontaktuje się z Tobą i oszacuje korzyści dla Twojego biznesu, które możesz zyskać dzięki InPost Fulfillment!