Co zrobić, jeśli paczka czeka już w Paczkomacie, ale nie dotarł kod odbioru?

Gdy przesyłka jest już w Paczkomacie, na maila oraz numer telefonu podany przez nadawcę zostaje wysłana wiadomość z kodem odbioru - jest on niezbędny do odebrania paczki. Co więc zrobić, jeśli nie dotarł?
Co zrobić, jeśli paczka czeka już w Paczkomacie, ale nie dotarł kod odbioru?

Istnieje możliwość sprawdzenia kodu odbioru po zalogowaniu do Managera Paczek, ustawiając filtr „Przychodzące”.W tym celu musisz posiadać konto, zarejestrowane na adres e-mail, do którego jest przypisana Twoja przesyłka.

Jeśli paczka czeka na odbiór w Paczkomacie, a nie otrzymaliście jeszcze SMS-a, warto sprawdzić, czy telefon jest w zasięgu sieci lub czy nie została zablokowana usługa tzw. SMS Premium. 

W przypadku braku powiadomienia mailowego, warto sprawdzić folder SPAM, gdzie wiadomość mogła zostać skategoryzowana. 

A co jeśli nadawca podał błędny numer telefonu lub adres e-mail?Powinien skontaktować się z naszym Wsparciem Technicznym (pomoc@inpost.pl) i poprosić o wysłanie SMSa i/lub e-maila na prawidłowe dane.Nie ma możliwości edycji danych, możemy jedynie udostępnić dane do odbioru przesyłki na inny numer telefonu / adres e-mail. 

Należy pamiętać, że wysyłka powiadomień na pierwotne dane nie zostanie zablokowana, co oznacza, że wszystkie informacje o przesyłce, będą kierowane na adres mailowy i telefon podany przez nadawcę. 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!