InPost Fulfillment – bezpieczne rozwiązanie dla e-commerce
E-commerce Dla biznesu

InPost Fulfillment – bezpieczne rozwiązanie dla e-commerce

17 Kwietnia 2020

Bezpieczeństwo dostaw i odbiorów to w obecnej sytuacji kluczowa sprawa. Wpływ koronawirusa na gospodarkę sprawia, że zarówno przedsiębiorcy, jak i konsumenci stanęli przed nowymi wyzwaniami. Kompleksowa usługa InPost Fulfillment zapewnia sklepom internetowym oczekiwaną przez klientów regularność i płynność wysyłek, a samym kupującym gwarancję bezpiecznej dostawy. 

Szybkość realizacji zamówień  to czynnik, na który klienci sklepów internetowych zwracają szczególną uwagę. Pozytywny customer experience to jeden z najważniejszych trendów w logistyce, który niejednokrotnie decyduje o wyborze konkretnego e-sklepu na tak konkurencyjnym rynku. W odpowiedzi na te oczekiwania, większość popularnych sklepów internetowych prowadzi działania logistyczne na zewnątrz, a także zapewnia wygodne dostawy do Paczkomatów, z których można odbierać przesyłki bezdotykowo przy pomocy aplikacji mobilnej InPost Mobile

Aby zapewnić konsumentom oczekiwaną jakość dostawy, sklepy muszą posiadać dzisiaj odpowiednie zaplecze magazynowe i logistyczne. Obecna sytuacja pokazuje, że posiadanie zabezpieczenia jest nieocenione, bo pozwala realizować dostawy i utrzymać płynność również w czasie kryzysu. Tym samym, sprawdzony outsourcing usług logistycznych chroni przed paraliżem związanym z możliwym zakażeniem koronawirusem wśród obsługi sklepu – daje klientom pewność, że ich przesyłki zostaną dostarczone nawet w sytuacji, kiedy przestaną funkcjonować posiadane przez ich sklepy centra dystrybucyjne.

InPost Fulfillment to usługa, która zapewnia kompleksową obsługę procesów magazynowych na potrzeby rynku B2C e-commerce. Dzięki temu, że opiera się na ścisłej współpracy z InPost Kurier i InPost Paczkomaty, umożliwia szybkie przejęcie produktów na magazyn i jeszcze szybsze przekazanie ich do sprzedaży. Towar trafia od producenta lub dostawcy bezpośrednio do magazynu InPost. Najważniejszą zaletą InPost Fulfillment jest gwarancja wysyłki następnego dnia dla wszystkich zamówień, które wpłyną do godziny 20:00.

Więcej informacji o usłudze przeczytacie na stronie: https://inpost.pl/fulfillment.