InPost najlepszą firmą kurierską 2019
Dla biznesu Nagrody E-commerce

InPost najlepszą firmą kurierską 2019

10 Lipca 2019

InPost znowu ma powody do dumy!

Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA) przy współpracy medialnej z Onet.pl przeprowadził niezależne badanie oceny firm kurierskich przez klientów indywidualnych kupujących w sieci, którego wyniki właśnie zostały opublikowane.

Ocenie poddano 8 ogólnopolskich firm (DHL, DPD, FedEx, Geis, GLS, InPost, Pocztex, UPS). Badano wiele kryteriów, wśród nich: zadowolenie z czasu oczekiwania na przesyłkę, komunikację z kurierem, stan przesyłki, czy innowacyjność rozwiązań oferowanych przez firmę.

Respondenci najwyżej ocenili InPost! Marka zdecydowanie wyprzedziła konkurencję i zdobyła najwyższe noty w badaniu w zakresie: zadowalającego czasu oczekiwania na przesyłkę, dostarczenia jej pod właściwy adres, uprzejmości pracowników, nienaganności i braku uszkodzeń opakowania i samej przesyłki, dobrego kontaktu telefonicznego, innowacyjności rozwiązań!

Badanie wykazało silne przywiązanie klientów usług kurierskich do marki InPost i zdecydowaną chęć ponownego korzystania z usług. Jednocześnie w badaniu oceniono stosunek jakości usług do ceny i tu także InPost zebrał najwyższe noty w zakresie "akceptowalności kosztów nadania przesyłki".

Taki wynik badania, to potwierdzenie codziennej dobrej pracy nas wszystkich i wysiłku, który przynosi spektakularne efekty w wielu obszarach.