Przedświąteczny szczyt zakupowy? Z nami wszystko się uda!

Chyba większość z nas lubi ten okres w roku – szczególnie gdy spadnie trochę śniegu. Atmosfera robi się już iście przedświąteczna, tu i ówdzie zaczynają pojawiać się ozdoby świąteczne i choinki. A pod choinką – jak wiadomo – zjawić się muszą prezenty! Planujecie kupić je w tym roku w sklepie internetowym? To zawsze dobry pomysł. Szczególnie, jeśli jako sposób dostawy wybierzecie Paczkomaty!
Przedświąteczny szczyt zakupowy? Z nami wszystko się uda!

Przygotowania do końcówki roku rozpoczęliśmy już wiele miesięcy temu. Wszystko po to, abyście również przed Świętami mogli być pewni, że Wasze Paczuchy dotrą jak zwykle - sprawnie i na czas.

Co sprawia, że nawet w tak gorącym okresie jesteśmy spokojni, że swoje prezenty odbierzecie bez problemu? Przede wszystkim:

  • Liczba Paczkomatów jest o wiele większa niż ubiegłym roku. Obecnie swoje paczki zamawiać możecie już do blisko 4800 maszyn w całej Polsce!
  • Przygotowujemy całą armię Mobilnych Paczkomatów w celu wsparcia naszych maszyn.

W razie gdyby którykolwiek z Paczkomatów cieszył się jeszcze większym powodzeniem i sytuacja groziłaby jego przepełnieniem, przygotowaliśmy ogromną liczbę kurierów, którzy będą wydawać przesyłki z samochodów dostawczych. Specjalnie oznakowani pracownicy InPost będą czuwać w najbliższych okolicach stacjonarnych Paczkomatów, a odbiór przesyłek będzie wyglądał podobnie do „zwykłego” odbioru (różnicą będzie jedynie to, że do odbioru przesyłki potrzebny będzie Wam numer telefonu i trzy ostatnie cyfry numeru paczki). Wszystko będzie odbywać się z zachowaniem przyjętych procedur dotyczących bezpieczeństwa przesyłek.

Listopad i grudzień to często śnieg, korki i ogólniej… sytuacje nieprzewidziane. Jak sobie z nimi radzimy? W momentach wyjątkowych, będziemy kontaktować się z odbiorcami przesyłek celem umówienia alternatywnej formy dostawy – tak, aby każdy Klient otrzymał swoją upragnioną przesyłkę możliwie najszybciej

Podsumowując - pamiętajcie, śledźcie uważnie nasze komunikaty SMS oraz wiadomości e-mailowe. Może się w nich bowiem znaleźć kilka (miłych!) niespodzianek.