Czynny

Paczkomat BYD69M

Automaty Paczkowe

Altanowa 42A, Bydgoszcz 85-790
Przy garażach

Całodobowy 24/7

max. 25 kg, 41 × 38 × 64 cm

Płatność internetowa aplikacją InPost Mobile oraz PayByLink

Strefa ułatwionego Dostępu

Zaplanuj odbiór swojej paczki tak, abyś nie musiał nadrabiać drogi. Paczkomat o numerze BYD69M, który wybrałeś do odbioru swojej przesyłki znajduje się w mieście , pod adresem Altanowa 42A , w województwie kujawsko-pomorskie. Na pewno łatwo go odnajdziesz! Jest zlokalizowany Przy garażach. Zapewne wiesz, że Paczkomaty działają 24h/7. Taka dostępność daje Ci niesamowity komfort - możesz odebrać swoją paczkę kiedy wszyscy już śpią, albo jeszcze śpią. Nie musisz stać w kolejkach i nie ograniczają Cię godziny. Do naszych Paczkomatów bez problemu dojedziesz autem lub dotrzesz spacerem. Polecamy ten drugi sposób – dla Twojego zdrowia i ekologii!
Automaty Paczkowe
Ocena 5
Liczba ocen 3

Wysyłaj wygodnie

Nadaj paczkę w jednym z tysięcy Paczkomatów lub zamów kuriera

Wysyłam od 14,69 zł

Pomoc

Jak nadać paczkę w Paczkomacie za pomocą Managera Paczek

Jak nadać paczkę w Managerze Paczek

Nadawanie paczek paczkomatowych jest niezwykle proste. Wystarczy, że posiadasz konto w naszym Managerze Paczek. Założenie konta trwa jedynie kilka minut i nic nie kosztuje – potem do woli możesz je doładowywać i nadawać swoje przesyłki w bardzo prosty sposób.

Aby nadać paczkę paczkomatową:

1. Zaloguj się do Managera Paczek

Do Managera zalogujesz się na stronie manager.paczkomaty.pl

Czytaj więcej

Jak odebrać przesyłkę w Paczkomacie?

Przy zakupach w sklepie internetowym wybierz opcję dostawy do Paczkomatu. Podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz Paczkomat, który znajduje się w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Listę maszyn znajdziesz na stronie Znajdź Paczkomat

 

Sposób 1: Odbierz z aplikacją InPost Mobile

Czytaj więcej

Jak przedłużyć czas odbioru paczki z Paczkomatu?

Nagła zmiana planów? A może wypadło Ci coś pilnego i nie zdążysz odebrać swojej paczki? Nic straconego! Możesz wygodnie i szybko przedłużyć czas pobytu paczki w Paczkomacie i zyskać dodatkowe 24 h na jej odbiór. Zrobisz to teraz w aplikacji InPost Mobile – nowa usługa kosztuje 7,99 zł i można z niej korzystać wielokrotnie. 

 

Jak przedłużyć czas odbioru paczki w aplikacji InPost Mobile?

Czytaj więcej