Paczucha Bot sprawdza się doskonale!

Tradycyjne Biura Obsługi Klienta firm powoli ustępują miejsca chatbotom, które zawładnęły światem. Stało się tak, ponieważ pozwalają one na obsługę kilkudziesięciu tysięcy użytkowników w tym samym czasie i to w zawrotnym tempie. Dostrzegliśmy ogromny potencjał tego nowatorskiego pomysłu i wprowadziliśmy go w życie.
inpost chat facebook

W grudniu przedstawiliśmy Wam nasze nowe dzieło – Paczuchę Bota. Projekt spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez  Klientów - w przeciągu niecałego miesiąca od jego powstania z chatbota InPost skorzystało ponad 12 tys. użytkowników! Wyraźnie widać, że Paczucha Bot to przyszłościowe rozwiązanie, dlatego też dążymy do jej udoskonalenia, które docelowo pozwoli na kompleksową obsługę Klientów. 

Na razie Paczucha Bot pozwala na sprawdzenie statusu paczki (tego zagadnienia dotyczyło blisko 16 tys. grudniowych chatów z Paczuchą) oraz wyszukania Paczkomatu lub Punktu Obsługi Paczek (prawie 3 tys. rozmów). Jeśli, z jakiś przyczyn Paczucha nie zna odpowiedzi na pytanie, kieruje Klienta do konsultanta, strony www lub na infolinię. Więcej o tym, jak działa nasz bot, przeczytacie w artykule Paczucha Bot pomoże Ci zlokalizować przesyłkę

Ale spokojnie – mamy w planach o wiele więcej! Chcemy rozwinąć aplikację tak, aby w przyszłości bot sam przesyłał do użytkowników każdą zmianę statusu paczki, informacje o nowych usługach, itp. Rok 2018 upłynie nam pod znakiem kolejnych innowacji i rozwoju :)

 

 

 

Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.